Понад 750 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором КАСКО

Аварія, в якій було серйозно пошкоджено застрахований СГ «ТАС» міський автобус РУТА 22, сталася в передмісті столиці.

На вузькій дорозі автобус не роз’їхався з легковиком Daewoo Nexia, внаслідок чого обидва транспортні засоби зазнали суттєвих пошкоджень.

Страхова група «ТАС», де РУТА 22 застраховано за договором страхування наземного транспорту, вивчивши обставини інциденту, визнала випадок страховим та в рамках своїх зобов’язань вжила всіх заходів для його швидкого врегулювання.

Для визначення розміру збитків, завданих власникові автобусу внаслідок ДТП, страховиком було організовано проведення автотоварознавчого дослідження та огляд пошкодженого  транспортного засобу експертом, на підставі висновків яких було проведено розрахунок належного до виплати відшкодування. Після отримання всіх необхідних документів СГ «ТАС» здійснила відповідну виплату – в розмірі 750201 грн.

Нагадаємо, Страхова група «ТАС» впродовж вже багатьох років посідає лідируючі позиції на страховому ринку України як за кількістю укладених договорів страхування та обсягом залучених за ними премій, так і за сумою виплачених відшкодувань.

Так, за даними Національної асоціації страховиків України, від початку року СГ «ТАС» міцно утримує першість за обсягом здійснених виплат. Загалом за перші чотири місяці 2024 року СГ «ТАС»  виплатила за укладеними договорами страхування сумарно 628,6 млн грн, що є найвищим показником на ринку та безперечним підтвердженням клієнтоорієнтованості компанії та гідного виконання нею всіх своїх зобов’язань перед страхувальниками.