Тримаємо лідерство: кількість клієнтів СК «Експрес Страхування» з ОСЦПВ зросла у 3,2 рази за перші 4 місяці 2024 року

Кількість клієнтів, які придбали поліс ОСЦПВ від СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, в січні-квітні 2024 року зросла у 3,2 рази.

Це найбільший показник на ринку страхування цивільно-правової відповідальності України за цей період.

Виплати Компанії потерпілим з ОСЦПВ зросли на +119% і склали майже 19,4 млн грн. Середня сума збитку, яку виплатила СК «Експрес Страхування» за цей період, на 2% перевищила аналогічний показник на ринку і склала 37,4 тис. грн.

Зі збільшенням кількості клієнтів та виплат Компанія також прискорює процес врегулювання страхових подій. За підсумками квітня 2024 року середня кількість днів від дати заяви до дати виплати в СК «Експрес Страхування» скоротилась до 29,6 днів проти 43,5 днів у квітні 2023 року.

Нагадуємо, що на строк врегулювання з ОСЦПВ загалом впливають три основні чинники:

  • визначення винуватця – не завжди водії можуть самостійно дійти згоди щодо цього питання, тому необхідне залучення компетентних органів.
  • наявність документів – вчасне оформлення заяви про подію прискорить термін її врегулювання.
  • висновок незалежного експерта – через війну в Україні кількість незалежних експертів у регіонах суттєво скоротилась, а до тих що залишилися, існує черга, що збільшує терміни врегулювання подій з ОСЦПВ.