СК «Експрес Страхування» підтвердила свою позицію в десятці найкращих страхових компаній України з КАСКО за підсумками 2023 року

СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, підтвердила свою позицію в десятці найкращих страхових компаній України з КАСКО, яку утримує з 2016 року.

Про це свідчать результати рейтингу Insurance TOP профільного видання Forinsurer про підсумки роботи страхових компаній України у 2023 році.

За 12 місяців 2023 року обсяг премій Компанії за договорами КАСКО виріс на 50,8% та досяг позначки 622,4 млн грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, СК «Експрес Страхування» покращила свою позицію за преміями КАСКО, піднявшись на 8 сходинку рейтингу.

Загалом, за показником «Страхові премії» Компанія додала 5 пунктів в рейтингу та посіла 14 місце.

Виплати з КАСКО збільшились на 38,3% та склали 284,4 млн грн. Такий результат відобразився й на рейтингу по страховим виплатам Компанії в цілому: +2 пункти й 13-та сходинка за результатами 12 місяців 2023 року.

Важливо відзначити, що зростання продажів безумовно супроводжується стабільними виплатами – тому за показником «рівень виплат» Компанія також увійшла в ТОП-10, посівши 7-е місце.

 

Зауважимо, що за даними Національного банку України, кількість страхових компаній, які працювали на ринку ризикового страхування станом на 30.12.23 становила 89 СК. За рік кількість страховиків, які працюють на ринку non-life скоротилась на 27 компаній.