СК «Експрес Страхування» здобула найвищу оцінку МТСБУ з ОСЦПВ

СК "Експрес Страхування", що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, здобула найвищу оцінку діяльності з ОСЦПВ («автоцивілки») за даними МТСБУ за підсумками 4 кварталу 2023 р.

У жовтні-грудні 2023 року СК «Експрес Страхування» виплатила 9,8 млн грн страхових відшкодувань за договорами ОСЦПВ, що на 66,9% перевищило аналогічний показник 2022 року. Окрім збільшення суми виплаченого відшкодування, СК «Експрес Страхування» майже втричі скоротила строки таких виплат – в грудні 2023 року цей показник склав 26 днів проти 76 днів за аналогічний період 2022 року.

Щокварталу МТСБУ (Моторно-транспортне страхове бюро України) публікує таблицю з загальною оцінкою діяльності всіх страхових компаній – членів МТСБУ, де «1» означає, що показники діяльності знаходяться на високому рівні; «2» – у страховика відсутні серйозні проблеми, показники діяльності знаходяться на середньому рівні; «3» – показники діяльності страховика знаходяться на високому рівні, нижчому за середній, але існує ризик невиконання страховиком своїх зобов’язань; «4» – результати діяльності страховика вважаються критичними, є ознаки того, що він вже не виконує частину зобов’язань.

На підставі даних показників, клієнти можуть оцінити ступінь та можливість ризику, під час укладання договору страхування. Також дані показники добре характеризують стан справ у тій чи іншій страховій компанії.

Моторно-транспортне страхове бюро України є єдиним об'єднанням страховиків, які здійснюють обов'язкове страхування цивільноправової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам. Також МТСБУ є регулятором діяльності страховиків.

 

Здійснювати обов'язкове страхування відповідальності власників наземного транспорту можуть тільки страхові компанії, члени МТСБУ, що мають відповідну ліцензію. Наразі членами МТСБУ є 33 страхових компаній України.