Стабільність ключових показників СК «Експрес Страхування» підтверджена рейтингом Insurance TOP за результатами першого півріччя 2023 року

СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, демонструє стабільність ключових показників фінансової стійкості, до яких належать активи компанії, власний капітал та фінансовий результат.

За даними впливового професійного рейтингу Insurance TOP, що підводить підсумки діяльності галузі за перше півріччя 2023 року, СК «Експрес Страхування» посилила свою позицію в ТОП 15, піднявшись на 13 місце серед страхових компаній України за власним капіталом (за підсумками І півріччя 2022 року Компанія посідала 19 місце, а за підсумками І кварталу цього року – 14 місце).

За активами Компанія займає 17 сходинку, а за показником чистого фінансового результату СК входить в ТОП-10 вже протягом останнього року та за результатами першого півріччя піднялась на 9 місце в списку.

 

Зауважимо, що за даними Національного банку України, кількість страхових компаній, які працюють на ринку ризикового страхування станом на 30.06.23 становить 103 СК.