НБУ підтвердив прозорість структури власності СК «Експрес Страхування»

Національний банк України підтвердив прозорість структури власності СК «Експрес Страхування». Про це йдеться у відповідному офіційному листі НБУ за результатами розгляду Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг від 08.05.2023 р., який отримала Компанія.

Це означає, що структура власності компанії СК «Експрес Страхування» повністю відповідає вимогам законодавства – дозволяє ідентифікувати всіх акціонерів та їхні взаємозв'язки, а серед власників немає осіб, пов'язаних з країною-агресором.

Крім того, забезпечення прозорості структури власності та її відповідність законодавчим вимогам є необхідною умовою для отримання та збереження ліцензії страховика. Це важливий критерій надійності страхової компанії, що свідчить про її чесність та готовність надавати достовірну інформацію своїм клієнтам та партнерам.

«Нас мотивує та підтримує отримане рішення НБУ. Для команди, наших клієнтів – це важлива відзнака. Ми стабільно виконуємо всі нормативи щодо платоспроможності та достатності капіталу, відповідально сплачуємо податки та слідкуємо за якістю та швидкістю страхового сервісу. Саме тому, наші Клієнти довіряють нам найцінніше та радять близьким і знайомим», – зазначила директор СК «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва.