СК «Експрес Страхування» розіграє 4 сертифікати на Автоцивілку

СК «Експрес Страхування», яка входить до складу Корпорації УкрАВТО, розіграє 4 сертифікати, кожен з яких можна обміняти на поліс Автоцивілки*.

Акція проходитиме на офіційних сторінках компанії СК «Експрес страхування» в соціальних мережах Facebook та Instagram з 2 березня по 16 березня 2023 року. Учасниками можуть стати усі бажаючі, які виконають прості умови – підписатися на сторінку, поставити вподобайку і запросити друга взяти учать в акції. Друг, якого запросили взяти участь в акції також має виконати ці умови.

Переможці будуть визначені 17 березня 2023 року за допомогою програмного забезпечення - генератора кодів та випадкових чисел, розміщеного на сайті random.org.

Сертифікати, які отримають переможці, будуть діяти протягом року з 18 березня 2023 року по 17 березня 2024 року. Їх можна буде обміняти на річний поліс з Автоцивілки від Експрес Страхування.

З офіційними умовами акції можна ознайомитися тут https://www.express-insurance.com.ua/downloads/280223auto.pdf

*Під отриманням Полісу Автоцивілки в подарунок мається на увазі сплата за кошт СК «Експрес Страхування» страхового платежу, розмір якого визначений на підставі Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» відповідно до типу транспортного засобу, місця його реєстрації, сфери використання.

ТДВ «ЕКСПРЕС СТРАХУВАННЯ»: Ліцензія АВ №594256 від 24.01.2012 р. видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України. Номер у Державному реєстрі фінансових установ – 11102251.