Майже 715 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджену в ДТП вантажівку

Аварія, в якій зазнали пошкоджень одразу два вантажні автомобілі марки DAF, сталася на трасі в Одеській області.

Водій однієї з вантажівок допустив ситуацію, коли причіп його автомобіля вдарив інший DAF, внаслідок чого того відкинуло на зустрічну смугу. При цьому, якщо в авто винуватця аварії при зіткненні постраждав фактично лише задній бампер, то пошкодження другого автомобіля, на жаль, виявилися набагато серйознішими. Так, в результаті удару було пошкоджено ліві передні крило двері вантажівки, передній бампер, решітку радіатора, розбито лобове скло, одна з блок-фар та одне дзеркало заднього виду. Втім, самостійно вирішувати проблеми із ремонтом автомобіля та вишукувати гроші на нього його власникові не довелося – завдяки наявності договору КАСКО від Страхової групи «ТАС».

Визнавши випадок страховим, СГ «ТАС» організувала огляд пошкодженого автомобіля експертом та в рамках своїх зобов’язань за укладеним договором страхування оперативно і в повному обсязі здійснила виплату відповідного страхового відшкодування. Сума виплати склала 714945 грн.

Нагадаємо, Страхова група «ТАС» впродовж вже багатьох років входить до числа беззаперечних лідерів ринку автострахування України як за кількістю укладених договорів та обсягом залучених за ними премій, так і за сукупної сумою здійснених за ними виплат. Так, за даними профільного видання Insurance TOP, за підсумками січня – вересня 2022 року СГ «ТАС» вчергове очолила рейтинг страховиків, які працюють на ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, вкотре посіла перше місце на ринку добровільної «автоцивілки», стала «срібним» призером серед страховиків, які працюють на ринку «Зеленої картки», та традиційно увійшла в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.