СК «Експрес Страхування» виплатила більше 150 млн грн за 2020 рік

За підсумками року «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, забезпечила високий рівень врегулювання страхових подій.

Стабільне зростання платежів та виплат, висока якість врегулювання та лояльність клієнтів – основні показники, які характеризують результати СК «Експрес Страхування» в 2020 році:

  • обсяг відшкодування клієнтам збільшився на 17,9%, до 154,2 млн грн;
  • страхові премії зросли на 20,6%, до 439,9 млн грн;
  • 70,4% клієнтів продовжили існуючі договори страхування на наступний період.

За підсумками року «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, забезпечила високий рівень врегулювання страхових подій. Так, середній термін виплати за страховими випадками, в залежності від складності пошкоджень, становив від 6 до 13 календарних днів.

СК «Експрес Страхування» єдина в Україні страхова компанія, яка надає унікальний сервіс КАСКО для своїх клієнтів: від моменту укладання договору страхування та виплати за ремонт автомобіля до повного його відновлення в разі настання страхової події по всій території України.

Партнерські відносити з офіційними СТО та спільні ІТ-рішення дозволили «Експрес Страхуванню» забезпечити своїх клієнтів додатковим сервісом, який гарантує виконання термінів відновлення автомобіля при незмінній якості ремонту в дилерських центрах. Саме тому кількість задоволених клієнтів щороку зростає, а компанія займає високі позиції в рейтингах.

Як результат довіри клієнтів в 2020 році – кількість пролонгованих договорів страхування КАСКО з СК «Експрес Страхування» зросла на 36,9% в порівнянні з 2019 роком.

За даними Моторно-Транспортного страхового бюро України (МТСБУ) СК «Експрес Страхування» отримала найвищі оцінки за якісне та швидке врегулювання страхових випадків за підсумками 2019 та 2020 років (щоквартальний рейтинг «Світлофор»).

Компанія у 2020 році продовжила зміцнювати свою фінансову стабільність. За підсумками року страхові резерви збільшились на 25,5%, до 242,6 млн грн, а активи – на 25,7%, до 423,3 млн грн. В тому числі високоліквідні активи склали 78%. Фактичний запас платоспроможності станом на 31.12.2020 становив 156,0 млн грн і перевищив нормативний показник майже в 2 рази.