СГ «ТАС» дарує КАСКО покупцям SKODA

Страхова група «ТАС» спільно з офіційним дистриб'ютором автомобілів ŠKODA в Україні компанією «Єврокар» оголосили про проведення ексклюзивної акції!

Тепер при покупці авто моделей KODIAQ, KAROQ, KAMIQ кожен автовласник має можливість отримати договір КАСКО на рік за найвигіднішими умовами, а також місяць страхового захисту свого автомобіля - абсолютно безкоштовно! Примітно, що оцінити переваги надійного страхування свого авто від лідера ринку автострахування України - Страхової групи «ТАС» - автовласник може навіть не оплачуючи договір! Адже перший місяць страхового захисту - безкоштовний, і тільки по його закінченні полягає річний договір КАСКО. Таким чином, автовласник отримує 13 місяців надійного страхового захисту свого нового автомобіля від СГ «ТАС» за ціною дванадцяти!

Договір КАСКО, пропонований для укладення в рамках акції, включає в себе наступні умови: страховий тариф - 3%, франшиза 0% за ризиком викрадення авто.

Акція проводиться з 18 січня 2021 року до 31 березня 2021 року по всій території України.

Детальніше про умови акції можна дізнатися на сайті компанії «Єврокар» за посиланням https://www.skoda-auto.ua або у офіційного дилера ŠKODA.