Відгуки про страхову компанію ПрАТ "Страхова компанія "ПЗУ Україна Страхування життя"

Клієнтська оцінка (за рік):
1,010
Відгуків за останній рік:1
Всього відгуків:28
14 Позитивних
0 Нейтральних
14 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
02.05.2024 17:49
Непрофесійний персонал, відмова у виплатах по сумнівним пунктам, жахливий сервіс 
Докладніше
Оцінка:
1010
09.02.2022 15:20
Після закінчення 10 - річного терміну я отримала страхову суму і ДІД (додатковий інвестиційний дохід). А якби я скористалася пропозицією компанії індексувати свої платежі, то була б більшою і страхова сума, і ДІД. Стверджую: компанія виконує всі свої зобов'язання. ДЯКУЮ!
Докладніше
Оцінка:
110
22.09.2021 21:51
Отвратительная компания! Работает с клиентами только в момент оформления страховки, т.е в момент получения денег. При страховом случае делает все, чтобы клиенты были полностью лишены всякой информации. Страховых выплат не осуществляют!!!! Мой горький опыт. Страховой полис EMB.09897362. Сделаю все, чтобы как можно больше людей узнали мое мнение!
Докладніше
Оцінка:
1010
15.09.2021 19:25
Застрахувала своє життя накопичувальною програмою "Престиж". Пройшов місяць часу і в мене сталась травма пальця на нозі, оригінал полісу ще не прийшов, але я взяла копію полісу у менеджера, оформили документи згідно договору. Через 10 днів кошти прийшли на картку, все згідно прописаних норм по травматизму. Всім рекомендую мати страхування від цієї компанії. Будьте захищені з PZU!!!
Докладніше
Оцінка:
1010
27.07.2021 19:30
Усім доброго дня! Хочу поділитись власною ситуацією з компанією PZU. Спочатку ми оформили чоловікові накопичувальну програму із захистом. Згодом мені і нашим 5 (п'ятьом) дітям.  26 травня вийшов поліс захисту та накопичення нашому синові, а на наступний день, 27 травня, він впав з велосипеда і зламав ногу. Поліса на руках у нас ще не було - бо його тільки випустили, до нас він поштою ще не дійшов. Ми передзвонили в компанію, повідомили про страховий випадок і нам сказали подавати документи. На п'ятий день від подачі потрібних документів прийшла виплата по страховому випадку сина. Можу сказати впевнено, ми переконались - компанія PZU - швидко та якісно робить виплати за наявності мінімальної кількості найнеобхідніших документів. Прохання до усіх, хто отримав виплати по страхових випадках - напишіть будь ласка короткий відгук на офіційному сайті - тим самим Ви особисто дуже допоможете багатьом людям зробити вірний важливий вибір, а компанії - ще більше підняти рейтинг та кількість клієнтів. Дякую 🤝
Докладніше
Оцінка:
110
28.06.2021 18:17
Никогда не пишу отзывы, но тут прям заело!!! Ужас ужаснейший!!! 4 года сотрудничаю, из них два обращения: 1) почечная колика ( отказали ) сказали что это не страховой случай, хотя мой юрист сказал что это их ошибка и я должна подать в суд за то что я 2 недели мучилась ужасными болями и меня нигде не принимали ( коронавирус, а частные это заоблачные деньги). 2) неделю мучилась от боли в височно-нижнечелюстном суставе, перестала есть и говорить позвонила в страховую, объяснила что не могу больше терпеть ( отказ) потому что как это вы раньше не позвонили когда вас это начало беспокоить ( а по страховке не несложка не проплачивается). В итоге диагноз острый артрит внч сустава в следствии травмы, как оказалось неудачно зевнула. Хотелось бы что то им доказывать..
Докладніше
Оцінка:
210
21.05.2021 21:58
10 років назад мав необережність купити у ПЗУ страховку по програмі страхування життя - "скарбничка". Коли оформляв обіцяли відсоток більший ніж на депозитах в банках за рахунок того що зі страховок не платиться податок і меньше беруть за обслуговування. 10 років справно платив і заплатив суму, що в переводі на долар на день оплати склало 2069 доларів. В період дії страховки неодноразово просив через особистий кабінет надати інформацію про відсоток нарахування по страховці, но ні разу мені ніхто не відповів. Сьогодні отримав страховку і ахнув. Мені перерахували 44470 грн. що в переводу на той самий долар складає 1600 длларів. Тоб-то я отримав на 469 доларів меньше чем заплатив. Во зароботав!!! Не страхуйте життя по програмі скарбничка
Докладніше
Оцінка:
110
17.07.2020 11:23

Застрахован ребенок, учится в Польше, произошло дтп, сбила машина на пешеходном переходе, по неотложка оплатила страховая колледжа, процедуру всю выполнили правильно по приезду в Украину обратились по выплате страхования от нещасного случая, протокол с полиции и выписку от врача с диагнозом предоставили, и тут на до же приходит ответ, вам отказано так как ( своими словами) такого диагноза нету в нашей таблице, ЖЕСТЬ, ребенок попал под машину, повредила колено разрыв боковых связок, пол года реабилитации ходила в шине, а в пзу нету такого в таблице, ето просто ЖЕСТЬ, зачем вы вешаете лапшу людям от вас нету никакой помощи

Докладніше
Оцінка:
1010
28.05.2020 14:36

Я являюсь клиентом компании ПЗУ, могу только рекомендовать компанию всем. Ведь каждому человеку необходима Защита, Защита своей семьи, бюджета, ведь мы не знаем что будет через 5, 10 минут, что будет завтра и эти все риски можно вынести за рамки семейного бюджета. Я сделала это, и мой супруг тоже, мы приняли решение!!! И ни капли об этом не жалеем. Знаем не по наслышке, у нашего соседа в прошлом году весной случилась травма, то компания выплатила сумму 18 тыс по стразом случаю, а потом ещё необходима была реабилитация в Киеве, после постойной подачи документов, была произведена вторая выплата. Не сомневайтесь! Принимайте решение! И действуйте! Всем добра и будьте здоровы!

Докладніше
Оцінка:
110
17.12.2019 12:36

Страховая компания ПЗУ это скорее всего тоже самое, что и МММ в 90 гг. Слава Богу мне вовремя подсказали, и я разорвала договор совершив всего 1 платеж. По страховке "Накопление и Защита", а я страховала ребенка, мне деньги никто и не вернул, хотя обязаны были. Девочки на горячей линии говорят вообще все что угодно, кроме по сути дела. Судя по негативным отзывам моих знакомых, я поняла, что правильно и сделала, что разорвала договор.

Докладніше