Відгуки про страхову компанію ТДВ "Страхова компанія" ВіДі-Страхування"

Клієнтська оцінка (за рік):
4,510
Відгуків за останній рік:2
Всього відгуків:15
10 Позитивних
0 Нейтральних
5 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
16.06.2026 00:02
Вкрай розчарований  роботою страхової компанії VIDI та рівнем обслуговування з боку співробітниці Олени Білодід. Під час спілкування вона демонструвала зневажливе ставлення до клієнта, не надавала конкретних відповідей на поставлені запитання та постійно повторювала лише одну фразу: «Читайте договір». При цьому сама не могла чітко пояснити умови страхування та створювала враження, що не володіє необхідною інформацією щодо договору. Окремо хочу зазначити, що співробітниця не розуміє правового статусу адвоката та відмовлялася надавати необхідну інформацію навіть за його участі. Замість професійної консультації клієнт отримував лише формальні відписки та перенаправлення до тексту договору. ДТП сталося 15 травня 2026 року. На вимогу страхової компанії 22 травня автомобіль був евакуйований за власний кошт на територію страховика. Станом на 15 червня 2026 року жодної конкретної відповіді щодо подальших дій, термінів ремонту чи врегулювання страхового випадку так і не надано. Автомобіль продовжує стояти розбитим без будь-якого руху з боку страхової компанії. Особливо обурює те, що мова йде про договір ПОВНОГО КАСКО, який, серед іншого, включає покриття «військових небезпек». На практиці ж клієнт залишається без інформації, без підтримки та без розуміння подальшої долі свого автомобіля. На жаль, після такого досвіду не можу рекомендувати страхування VIDI. Якщо компанія позиціонує себе як надійний страховик, то рівень комунікації та сервісу повинен відповідати заявленим стандартам.
Докладніше
Оцінка:
810
15.12.2025 14:55
На початку свого шляху не придав значення страхуванню. Але як мені знесли дзеркало, одразу змінив думку. На жаль, з пошкодженнями довелося стикатися і подалі, тому КАСКО дуже сталося в нагоді, і неодноразово. Проблеми було вирішено якісно і досить оперативно. Машину купував і страхував тут же. Купили на зручність, але не жалкую.
Докладніше
Оцінка:
1010
26.05.2025 10:49
Мій особистий досвід: Відношення хороше не тільки коли купуєш страховку, але і при зверненні зі страхового випадку. Усе закономірно. Шукав подешевше, але якщо хочеться, щоб усе було адекватно — треба платити.
Докладніше
Оцінка:
1010
12.05.2025 13:08
Впала плитка на моє авто з фасаду будинку((. На оформлення випадку витратив не більше години. Сума пошкодження більше 60К: вм’ятини + скло, але протягом тижня врегулювали та через місяць відремонтували.
Докладніше
Оцінка:
1010
29.05.2024 09:45
Страхую повне КАСКО вже другий рік. Було пару страхових випадків. Один незначний, другий чималий. Що по першому що по другому випадку СК відпрацювала по повній 10 з 10. Авто відремонтовано, я задоволений. Рекомендую!
Докладніше
Оцінка:
1010
09.02.2024 16:45
Суто моя ситуація показала що компаніє виконує обов'язки та печеться про статус VIDI. Страхую КАСКО вже другий рік. В першому після покупки авто я потрапив в ДТП - де написали обоюдку. Але КАСКО спрацювало на 100%, а окупило мої вітирати на нього, відремонтували дуже швидко. Рекомендасьён)
Докладніше
Оцінка:
110
17.02.2022 09:59
Три с половиной недели рассматривали обращение и ремонтировать авто ОТКАЗАЛИСЬ - юридически красиво отказали при НУЛЕВОЙ франшизе на полном КАСКО! Автомобиль дорогой - ремонт соответственно тоже! В договоре есть право ОДИН раз обратиться в страховую без справки в полицию - но УВЫ! Красивое письмо на два!!! листа с отказом! Не рекомендую категорически! выбирайте нормальную компанию.
Докладніше
Оцінка:
810
15.05.2018 05:34
Уже не первый год страхую свой автомобиль в страховой компании "ВиДи-Страхование". Очень нравится их обслуживание. Недавно случился страховой случай, который очень быстро урегулировали. Спасибо.
Докладніше
Оцінка:
110
28.11.2017 07:05
Ни при каких обстоятельствах - не советую, если не хотите остаться с разбитой машиной и без выплаты!!! Отказали в выплате по надуманной причине! Готовим иск в суд! Навязали мне эту страховую при покупке авто в кредит, т.к. это часть группы Види. Мой юрист написал им претензию, ответили мы "клиентоориентированная компания" и снова отказ!Им реально пофиг, т.к. все равно при покупке новых авто , они все равно новых клиентов получат. Теперь не только не буду у них страховаться, покупать авто тоже никогда не буду.
Докладніше
Оцінка:
110
04.10.2017 05:14
Страхова компанія не виконала умови договору та на даний момент не виконує рішення суду!
Докладніше