ПрАТ "Страхова компанія "Теком - Життя"


Рік заснування:2003
Гаряча лінія:048 7889173
Юридична адреса компанії:65005, м.Одеса, вул.Михайлівська, 44


Позиції компанії в рейтингах
11
Позиция №11 в рейтингу
Теком - Життя

Інформація про компанію

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Теком - Життя» - провідна компанія по страхуванню життя в Одеському регіоні, надає юридичним і фізичним особам послуги з накопичувального страхування життя та недержавного пенсійного забезпечення.

СК «Теком-Життя» була зареєстрована 27 травня 2003 року.

Страхова компанія «Теком-Життя» - була першою з самостійних компаній з головним офісом в м.Одесі, що з'явилися в Південному регіоні після внесення змін до законодавства України, що дали поштовх для розвитку такого напрямку як страхування життя.

Згідно з дослідженням РЦ інформаційного центру "Експерт Україна" ПрАТ Страхова компанія "ТЕКОМ-ЖИТТЯ" отримала найвищу рейтингову оцінку стійкості - Ааа і увійшла в групу лідерів найстійкіших і інформаційно відкритих компаній України.

За час своєї діяльності СК «ТЕКОМ-Життя» була відзначена численними громадськими нагородами, серед яких перемога в щорічному рейтингу народної популярності Одеського регіону «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері страхування життя».

СК «ТЕКОМ-Життя» є членом правління Ліги Страхових організацій України. А також членом профільного комітету ЛСОУ по страхуванню життя, в діяльності якого вона бере найактивнішу участь.

8 серпня 2005 між страховими компаніями «ТЕКОМ-Життя» та «ТЕКОМ» підписано угоду про стратегічну співпрацю на ринку страхування України та взаємодії під спільним брендом «Страхова група «ТЕКОМ». З цього моменту у клієнтів обох компаній з'явилася унікальна можливість отримати комплекс страхових послуг, пов'язаних не тільки зі страхуванням «Life», а й іншими видами «NON Life» страхування.

Клієнтами СК «Теком-Життя» вже встигли стати такі відомі по всій Україні підприємства як: Акціонерний банк «Південний», судноплавна компанія «Укрферрі», ВАТ «Стальканат», ТОВ «Констракшн Машинері», ВАТ «Істр» (м.Ізмаїл) , "Одесавинпром" (ТМ «Французький бульвар»), ПрАТ РУ «Російський морський Регістр судноплавства». Крім того послуги компанії затребувані і звичайними громадянами, які уклали договори страхування життя як щодо себе, так і щодо своїх близьких.

Відгуків за останній рік:0
Всього відгуків:0
0 Позитивних
0 Нейтральних
0 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Новини страхування

У компанії ще не було важливих новин

Акції та знижки

В даний момент у компанії немає діючих акцій =(

Офіси
Компанія ще не надала дані про свої регіональні офіси