Мой страховой агент


Акціонери ПРОВІДНОЇ взяли участь у роботі XVI Міжнародного фінансового Форуму


27.09.2016


З 14 по 17 вересня Директор Інтернешнл Іншуренс Консорціум B. V. (Нідерланди) Віллем Якоб Вестерлакен, який є Головою Наглядової ради СК «ПРОВІДНА», взяв участь у роботі XVI Міжнародного фінансового Форуму, на якому в рамках конференції «Міжнародні фінансові ринки: стан і тенденції розвитку» виступив з доповіддю про досвід роботи на міжнародних фінансових ринках та впровадження цього досвіду на страховому ринку України.

Інтернешнл Іншуренс Консорціум B. V. (Нідерланди) став акціонером СК «ПРОВІДНА» в 2014 році і за станом на сьогодні Консорціум володіє часткою акцій Компанії у розмірі 99,9993%.
 
У статусі акціонерів ПРОВІДНОЇ Інтернешнл Іншуренс Консорціум B. V. почав активний діалог з представниками страхового ринку і банківського сектору України. Зокрема, під час робочих візитів були проведені зустрічі з керівництвом Нацкомфінпослуг, МТСБУ, Ліги страхових організацій України, Української федерації страхування. Головною темою зустрічей стало обговорення перспектив розвитку страхового ринку України і спільні кроки в цьому напрямку.
 
Такий масштабний міжнародний страховий захід в Україні представники акціонера ПРОВІДНОЇ відвідали вперше та взяли активну участь в обговоренні тем Форуму. Головними завданнями XVI Міжнародного фінансового Форуму було обговорення розвитку інтеграційних процесів в міжнародний ринок фінансових послуг, консолідація діяльності фінансового сектору, впровадження успішного досвіду і досягнень сучасного менеджменту, обмін новими ідеями і досвідом роботи для найкращого задоволення потреб клієнтів страховиків і захисту їх інтересів, ділові зустрічі страховиків і розвиток партнерських відносин. Форум проходив у місті Одесі та зібрав 170 представників з 15 країн світу.


ПРОВИДНА. Средняя оценка клиентами: 2,80/10. Всего отзывов: 247.