Мой страховой агент


Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» - офіційний страховий партнер Чемпіонату ДЮФЛ України сезону 2015/2016


23.06.2016


З 18 червня 2016 року стартував Чемпіонат ДЮФЛ України сезону 2015/2016 років. В цьому році молоді спортсмени отримують страховий захист від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС». Дитячо-юнацька футбольна ліга України підписала договір з Компанією, беручи до уваги її досвід роботи з іншими спортивними організаціями.

Фінальні матчі Чемпіонату ДЮФЛ сезону 2015/2016 пройдуть в п’яти містах України: Ужгороді, Моршині, Сумах, Одесі та Львові На п’яти стадіонах будуть змагатися 40 команд з різних куточків України. Вік молодих спортсменів від 14 до 17 років. А Страхова компанія "БРОКБІЗНЕС" забезпечить страховим захистом від нещасного випадку всіх футболістів, які будуть змагатися за чемпіонські титули. Згідно договору добровільного страхування від нещасного випадку під захистом будуть знаходити всі члени футбольних команд на період проведення змагань.

«Страхування не відверне травми, але передбачені виплати дозволять впоратися з нею швидко і без фінансового навантаження. Якщо на матчі відбудеться нещасний випадок, дитина не залишиться без підтримки, зможе швидко відновитися і повернутися знову в спортивне життя» - відзначив Перший заступник Голови Правління Горельцев А.В.

Компанія «БРОКБІЗНЕС» вважає своєю почесною місією підтримувати спортивні організації та заходи, спрямовані на залучення молоді до спорту, популяризацію здорового способу життя і загальний розвиток спорту в Україні.


БРОКБИЗНЕС. Средняя оценка клиентами: 5,03/10. Всего отзывов: 36.