Як скачати Betwinner та робити ставки на спорт з телефонуЩоб гравцям було зручніше робити ставки на спорт, букмекерські компанії створюють програмне забезпечення для телефонів. Не є виключенням і БК Бетвіннер. Вона розробила додатки для пристроїв на базі iOS та Android. Скачати Betwinner можна за посиланнями з офіційного сайту. Застосунок на Андроїд завантажується у форматі APK та встановлюється вручну.

На iOS скачувати Betwinner трохи складніше. Для цього слід перейти за посиланням з офіційного сайту букмекера. Там необхідно завантажити програму, слідуючи інструкції на сторінці, а потім додати її розробника до списку довірених у налаштуваннях. Після цього можна користуватися додатком.

Порядок укладення парі в БК Бетвіннер

Для того щоб робити ставки на спорт у додатку, необхідно запустити його та зареєструватися або увійти до особистого кабінету. Якщо на рахунку немає коштів, його треба поповнити. Це можна зробити, використовуючи банківські картки та інші способи зі списку підтримуваних. Коли кошти надійдуть на баланс, відкриється повний доступ до ставок. Для укладання парі треба:

  1. Відкрити у додатку лінію подій та знайти вид спорту, що цікавить.
  2. Переглянути список змагань з обраної дисципліни та знайти потрібний турнір.
  3. У списку матчів знайти той, на який хочеться зробити ставку.
  4. Відкрити розпис гри, натиснувши на імена суперників.
  5. Вибрати бажану подію та додати її до купона, натиснувши на коефіцієнт.
  6. Перейти до купона, вказати суму ставки та підтвердити її укладання.

Переглядати зроблені ставки можна в особистому кабінеті. Коли подія завершиться, відбудеться автоматичний їх розрахунок та виплата виграшу у випадку перемоги.

Альтернативні компанії: порівняння з 1win

Betwinner — не єдиний букмекер, який заслуговує уваги. В Україні працює низка відомих контор, однією з яких є 1win. Ця БК також пропонує доступ до широкого асортименту азартних розваг, що не обмежується ставками на спорт. Функціонально її можна назвати аналогом Бетвіннера, але інтерфейс сайту та додатків деяким гравцям може здатися зручнішим.

Окрім мобільного ПЗ, контора пропонує програму для Windows, яка зробить зручнішим беттінг на ПК. Це суттєва перевага. Щодо мобільних застосунків, тут 1він дещо поступається конкуренту. Контора підтримує софт для обох популярних платформ, проте це універсальний веб-додаток. Він не встановлюється окремо, а працює у браузері. З одного боку, це плюс, тому що достатньо додати значок швидкого запуску на головний екран, нічого не завантажуючи. З іншого — традиційне ПЗ зазвичай працює швидше. Тож рішення, яка БК краща і зручніша, лишається на вибір користувача.


Назад