Як захиститися від крадіжок та шахрайства з автомобілем: 6 порад


Після початку повномасштабного вторгнення з’явилась велика кількість новачків на дорогах. Тому однією із важливих тем став захист автомобілів від крадіжок та шахрайства.

Зловмисники перевели увагу на недосвідчених водіїв, які за недосвідченістю потрапляють у створені пастки. Злочинці не зупиняються перед нічними крадіжками з подальшим пошкодженням, або навіть автомобілів, тому власники транспортних засобів мають бути обережними та вживати заходів для захисту свого майна.

У цій статті ми надамо вам шість порад, які допоможуть вам захиститися від крадіжок та вандалізму.

Порада 1: встановіть систему сигналізації та імобілайзер
Ці пристрої допоможуть захистити ваш автомобіль від крадіжок, оскільки вони спрацьовують при спробах відкрити двері, запустити двигун або здійснити будь-які інші дії, які можуть свідчити про спробу крадіжки.

Порада 2: паркуйте автомобіль на освітленому місці
Крадії та вандали найчастіше діють у темних місцях, тому паркувати автомобіль краще на освітленому місці, де його буде видно з віддалі.

Порада 3: не забувайте перевіряти, чи замкнули ви автомобіль на ключ
Це може здатися очевидним, але багато власників транспортних засобів не забирають з собою ключів, коли залишають автомобіль. Це дає злочинцям можливість відкрити двері та запустити двигун без ключа.

Порада 4: використовуйте додаткові замки для захисту від крадіжки
Наприклад, можна встановити замки на капоті або на задніх дверях. Ці замки можуть допомогти унеможливити доступ до деталей автомобіля, що зробить його менш привабливим для злочинців.

Порада 5: встановіть камери спостереження
Камери спостереження та відеореєстратори допоможуть виявити злочинців та збільшать шанси на повернення речей та притягнення винуватців до відповідальності в майбутньому.

Порада 6: придбайте всі необхідні поліси страховки авто
Одна із найбільш популярних шахрайських схем - коли вже ненове і пошкоджене авто шахрая виїжджає попереду вашого автомобіля та різко гальмує. Так при фіксації ДТП видається, що це саме ви в’їхали в передній автомобіль. Тому краще мати при собі страховку авто в Одесі чи в будь якому місті України. Після цього шахраї намагаються вибити з водія кошти, щоб “мирно врегулювати” питання без втручання поліції. З такою ситуацією вам допоможуть впоратися каско та автоцивілка: каско покриє витрати на ремонт вашого авто, а автоцивілка за законом зобов’язана буде покрити витрати на ремонт авто постраждалого. Таким чином, ця схема з вами не спрацює. Не забувайте, що перевірити автоцивілку ви завжди можете на сайті МТСБУ.


Назад