залишив відгук про ПрАТ "Страхова компанія" Альфа Страхування" (ID 203)

Негативний, оцінка клієнта: 2/10

Гость

Договір підписаний з компанією Альфа страхування не вартий навіть паперу на якому він написаний. Переконався на власному досвіді…

В червні цього року вирішив поїхати на відпочинок в Болгарію, все було супер, сонце море, теплий пісок… Але в останній день перебування на відпочинку виходячи з моря відчув сильний біль в поясниці( стався приступ радикуліту), на берег ледве виповз на четвереньках. Біль була настільки гостра що я не міг ходити без сторонньої допомоги. Дружина допомогла мені добратись до готелю, і це була дорога довжиною у вічність.
В готелі мені стало гірше і я не міг встати з ліжка настільки були сильні муки від болю в поясниці. Любий зайвий рух супроводжувався криками від жахливого та нестерпного болю. Я попросив дружину зателефонувати в асистуючи компанію BALT ASSISTANSE Ltd. За номером +35955481188, та повідомити їх про випадок який стався. Скажу чесно деколи можна набагато швидше додзвонитись в “рельсу” ніж в страхову компанію перебуваючи закордоном та чекаючи на те що вони чесно виконають взяті на себе зобов’язання, та допоможуть у складний момент. Втративши надію додзвонитись до них, дружина попросила допомоги у працівників готелю, щоб вони викликали швидку допомогу, так як стан у мене був вкрай важким, і крім того нам до 12.00 потрібно було звільнити номер і пакувати валізи.
Швидка приїхала хвилин за 20, мене оглянув лікар і сказав що його виклик коштує не багато не мало 79 євро, від чого в мене волосся дибом стало. Я сказав що в мене є страховка і ми не будемо платити, так як всі витрати лягають на страхову компанію. У відповідь я почув, що це мої проблеми давши зрозуміти, що без грошей мені ніхто не допоможе.
Згідно п.1.2 договору NT215644 від 11.06.2014р я мав право (у разі відсутності зв’язку з представниками страхової компанії) скористатися медичною допомогою, а після стабілізації стану негайно повідомити страховика. Я попросив працівників медичної служби зателефонувати в страхову компанію і погодити з ними питання мого лікування, на що почув відповідь, що це мої проблеми. Часу думати довго в мене не було, так як мені потрібно було якнайшвидше отримати медичну допомогу та встигнути зібрати речі та виїхати з готелю …Мене на інвалідному візку вивези з номеру…
Провівши в лікарні біля 3 годин під крапильницею мені трішки стало легше,принаймі зміг потім самостіно пересуватись. Мені виставили рахунок на 265 євро, які я оплатив в надії що страховка все покриє.
Після прибуття до готелю, дружина пішла збирати речі , а я попросивши телефон у працівника не рецепшені ( готель Оазис***) і почав знову телефонувати в страхову компанію. Дозвонився не зразу, коли мені це вдалося зробити я повідомив свої дані але вони не дослухавши- кинули трубку. Зателефонував ще раз, прийшлося знову диктувати свої дані, коли додиктував –запитав що мені далі робити, у відповідь почув запитання: Чому я телефоную, якщо страховий випадок вже настав і медичну допомогу мені вже надали, мовляв звертайся в Альфа страхування в Києві, вони обов’язково виплатять.
1.07.2014р я подав повний пакет документів на виплату. 18.07.14 я поцікавився коли мені компенсують мої витрати (додзвонився чекаючи на лінії більше 15 хв), на що почув відповідь що вони готові виплатити тільки 75 євро з 265 потрачених мною., мовляв я порушив умови договору (можливо тим що захворів), і не попередив страхову компанію перед тим як викликати швидку допомогу.
Цікаво а як мають себе вести люди яких випадково збив автомобіль, бігти до найближчого таксофону і тризвонити в страхову компанію, чекати інструкцій?

Можу з впевненістю сказати що така компанія як Альфа-страхування- не заслуговує на те, щоб з нею мати справу, лохотрон ще той. Побережіть свій час, нерви,здоров’я і виберіть гідну компанію а не конвертацій ний центр по відмиванню грошей за рахунок довірливих клієнтів. При виборі туристичної компанії уточнюйте з якою страховою компанією вони співпрацюють, це важливо, адже ви теж можете опинитись в такій ситуації, а це не досить приємно. Тепер шлях тільки один- звертатись до всіх судових інстанцій, журналістів, та всіх хто теж постраждав від дій Альфа страхування. Закінчу словами одного політика: «Справедливість існує і за неї варто боротися»