МТСБУ застерігає від укладання договорів ОСЦПВВНТЗ з ПрАТ «Український страховий дім»

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МСТБУ) інформує про те, що ПрАТ «Український страховий дім» відсутнє за місцезнаходженням (юридичною та фактичною адресами), що ставить під сумнів належне виконання страховиком зобов’язань, передбачених законодавством про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВВНТЗ).

 

Також повідомляємо, що за період з 01.01.2014 по 31.07.2014р. до МТСБУ надійшло 82 скарги від потерпілих та страхувальників на дії ПрАТ «Український страховий дім», показник рівня скарг (відношення кількості скарг до кількості врегульованих справ) у 26 разів перевищує середній рівень по ринку.

 

МСТБУ проінформувало Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг щодо виявлених ознак погіршення показників діяльності ПрАТ «Український страховий дім» та відсутності цього страховика за місцезнаходженням і попросило невідкладно вжити заходи впливу відповідно до чинного законодавства .

 

З огляду на вищезазначене, МТСБУ рекомендує споживачам страхових послуг утриматись від укладання договорів ОСЦПВВНТЗ з ПрАТ «Український страховий дім» до з’ясування ситуації.


Джерело: МТСБУ