Страхові компанії «НАФТАГАЗСТРАХ» та «Статус» втратили статус члена МТСБУ

Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» встановлено, що страховик, який протягом двох місяців має заборгованість перед МТСБУ щодо сплати у повному обсязі внесків, відрахувань до фондів МТСБУ, створених відповідно до цього Закону, або компенсації витрат, здійснених МТСБУ за його зобов’язаннями, втрачає статус асоційованого та/або повного члена МТСБУ.

 

З 03 квітня 2014 року Товариство з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «НАФТАГАЗСТРАХ» (далі – ТДВ «СК «НАФТАГАЗСТРАХ») та Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Статус» (далі – ПрАТ «СК «Статус») втратили статус асоційованих членів Моторного (транспортного) страхового бюро України.

 

Підставою припинення членства ТДВ «СК «НАФТАГАЗСТРАХ» стала заборгованість по сплаті гарантійного внеску до фонду захисту потерпілих МТСБУ.

 

Підставою припинення членства ПрАТ «СК «Статус» стала заборгованість по сплаті відрахувань до фондів МТСБУ понад два місяці.

 

Сумарна частка ринку автоцивільної відповідальності за обсягом страхових премій за внутрішніми договорами у 2013 році цих страховиків складає 1,5%.

 

Припинення членства в МТСБУ ТДВ «СК «НАФТАГАЗСТРАХ» та ПрАТ «СК «Статус» не звільняє цих страховиків від виконання зобов’язань за укладеними раніше договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

 

Джерело: МТСБУ