Нацкомфінпослуг поновила дію ліцензії ПрАТ «Страхова компанія «Провідна»

Нацкомфінпослуг поновила дію ліцензії ПрАТ «Страхова компанія «Провідна» на провадження страхової діяльності у формі обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

 

На засіданні Нацкомфінпослуг, яке відбулося 13 лютого 2014 року, прийнято рішення про поновлення тимчасово зупиненої (обмеженої) дії ліцензії Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Провідна» на провадження страхової діяльності у формі обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.


Як повідомлялося, підставами для тимчасового зупинення (обмеження) дії ліцензії страховика стало систематичне порушення компанією законодавства про фінансові послуги.


11 лютого 2014 ПрАТ «СК «Провідна» надало Нацкомфінпослуг письмові пояснення та документи, що підтверджують усунення порушень, які стали підставою для тимчасового зупинення ліцензії.  


Враховуючи соціально-важливу функцію, яка реалізується страховими компаніями завдяки здійсненню обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, Нацкомфінпослуг було оперативно розглянуто подані матеріали та встановлено факт усунення компанією порушень, зазначених у розпорядженні № 321.


Звертаючись до Нацкомфінпослуг з проханням про поновлення ліцензії, Голова правління ПрАТ «СК «ПРОВІДНА» Євген Пахомов запевнив регулятора та споживачів, що компанія буде дотримуватися вимог законодавства і законних вимог Нацкомфінпослуг та не допускати порушень.

 

Джерело: Нацкомфінпослуг