оставил отзыв о ЧАО "Страховая компания "UNIVERSALNA" (ID 72230)

Негативный, оценка клиента: 1/10

Татьяна
Не рекомендую. Помощь по туристической страховке не оказали. Только консультация по телефону. Рецепт не оплатили. Оплатила за месяц, жалею.
UNIVERSALNA14.12.2025 19:07
Дякуємо за Ваш відгук. Думка наших клієнтів дуже важлива для нас, так як ми працюємо над поліпшенням якості обслуговування клієнтів і сервісу. Для того, щоб ми могли ознайомитися з обставинами випадку і надати відповідь на Ваш відгук, прохання надати номер договору страхування або номер справи. З повагою, UNIVERSALNA
Татьяна14.12.2025 20:13
Я, Чиркова Тетяна Валентинівна, 1961 р. народження Прошу здійснити страхову виплату згідно умов Договору страхування № ПЛПЗК5882 , внаслідок випадку, що стався: 6.10.2025 Все фото документов я выслала. Но они затребовали скан копии, заверенные. Я это не смогла сделать технически. Они написали, что я документы не предоставила. Когда оформляла страховку, никаких сканов не требовали. Оформили за 5минут. А рецепт на 1300гр не оплатили, помощь не предоставили. Короче, содрали деньги и всё.
UNIVERSALNA16.12.2025 10:18
Шановна Тетяно Валентинівно! Дякуємо за Ваш відгук. Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження про роботу нашої компанії. Раніше, Вам було направлено листа із поясненням причини відмови та посиланням на відоповідні пункти договору. Прийняте рішення не підлягає перегляду.