Отзывы о страховой компании НАСК "ОРАНТА"

Клиентская оценка (за год):
7,710
Отзывов за последний год:59
Всего отзывов:330
169 Положительных
18 Нейтральных
143 Негативных
Внимание! Клиенты оставляют негативные отзывы намного охотнее, чем позитивные.
Оценка:
110
14.05.2021 17:40
Трапилось в мене ДТП, я постраждавший, машина в "м'ясо", геометрія нарушена, коробка м'ята і т.д. В офісі в моєму місті хочу відмітити дуже гарно до мене поставились, приїхали, познімали, все розказали, коротше менеджеру тільки великий плюс. Висновок: авто ремонту не підлежить. Виставили, зі слів, його на якийсь їх внутрішній аукціон, за нього дали 11 тис. Гривень. Менеджер сказала що різницю страхова доплатить. Оцінили авто у 130 тис. гривень. Тобто грубо кажучи, згідно критеріїв оцінювання та виплат страхова компанія повинна мені виплатити різницю між 130 та 11 тисячами. Отже тільки пройшло судове засідання, рішення навіть не винесено мені починають телефонувати такі собі "експерти з оцінювання" та розповідати що вони можуть мені дати 75 тис. бо вони порахували що в мене багато що з машини лишається і оці запчастини вони якось по їм відомій тільки схемі оцінили у 55 тис. гривень з відсилкою щоб я зробив у себе в квартирі авторозборку! Держава у примусовому порядку обов'язала громадян України страхувати за чи не малі гроші свої автівки, а страхові шукають лазні щоб не платити. Це получається так, що правила правилами, а скільки ми вирішемо - стільки і виплатемо! Я дуже сподіваюсь що мені не доведеться займатись судовою тяганиною, але незалежне оцінювання все таки замовлю. Сподіваюсь що по окінченню цієї процедури я виправлю свій відгук у кращу сторону.
Подробнее
Оценка:
1010
30.04.2021 12:36
Не перший рік користуюся послугами даної страхової компанії. Послугами задоволена
Подробнее
Оценка:
1010
21.04.2021 17:15
Задоволена оперативною роботою Сумського відділення страхової компанії "Оранта", зокрема, хочеться висловити подяку пану Олександру Миколайовичу, страховому агенту. Оцінка пошкоджень ТЗ після ДТП адекватна і об'єктивна, надані необхідні консультації. Приємно було мати справу. Тільки позитивні емоції!!!
Подробнее
Оценка:
910
08.04.2021 15:53
ТОВ "ОД Мегаполіс" задоволений співпрацею з СК Оранта та висловлює щиру вдячність професійному ставленню до роботи працівників компанії.
Подробнее
Оценка:
1010
08.04.2021 12:51
«ОРАНТА» – ЗАВЖДИ ПОРУЧ! Бог випробовує нас через різні обставини. І важливо, щоб у кожному випробуванні ми не втрачали віри, і щоб поруч були ті, хто щиро підтримає, допоможе подолати біду та перешкоди. Для вірян нашої парафії важким випробуванням стала пожежа в каплиці храму Блаженного священномученика Йосафата Коциловського, яка сталася 20 січня 2021 року. Пожежа повністю знищила і саму дерев’яну будівлю, й цінні церковні речі, тому відновлювати немає що. Великий жаль заповнив серця парафіян і всіх стриян через втрату святині, на яку так щиро, по крупинці, вкладалися кошти, праця й добрі помисли. «Коли нової церкви ще немає, а нашої каплички вже немає, як бути?.. - бідкалися люди, втративши дерев’яну капличку, прихожанами якої була сотня сімей. Нині усі зусилля спрямовуватимемо на добудову нової церкви, яку почали зводити три роки тому. Але – віримо, що Бог добрий і є добрі люди, які допоможуть у нашій потребі. Серед таких доброзичливців, які прийшли нам на допомогу, - Національна страхова компанія «ОРАНТА». Храм був застрахований цією компанією, договором страхування було передбачено виплату в межах страхової суми 110 000 тис. грн. Ми не помилилися у виборі страхової компанії – «ОРАНТА» насправді несе відповідальність за своїх клієнтів: здійснила своєчасну і в повному обсязі виплату за нашим договором. Ми вдячні керівництву Компанії і Львівської обласної дирекції НАСК «ОРАНТА», за фаховість, відповідальне й доброзичливе ставлення до клієнтів, за ту неоціненну підтримку, яку ми отримали у складний для нас час. Добро завжди віддається сторицею, тому хай добро повернеться до всіх працівників компанії, а наш милосердний Господь подарує всім здоров’я, родинний затишок, благополуччя, а «ОРАНТІ» – успіхи й фінансове процвітання. Переконливо стверджуємо: що б не сталося – «ОРАНТА» – завжди поруч! Довіряйте «ОРАНТІ»! о. Віталій
Подробнее
Оценка:
1010
05.04.2021 19:47
Доброго времени суток, хочу поделиться опытом решения моей неприятности. Значит, притерли мне мой автомобиль, человек ,который это сделал, являлся пользователем данной страховой компании, оформили европротокол и поехали в страховой отдел, в городе Сумы. Все сделали очень быстро, страховой агент все объяснил, расжевал мне все по полочкам,все помог, за что ему огромное спасибо. Выплату получил очень быстро без всяких там неприятностей. Негативных моментов не было, так что могу рекомендовать данную страховую компанию.
Подробнее
Оценка:
1010
31.03.2021 11:26
Пришлось столкнуться со страховой компанией Оранта - Суми. Приятно удивила уважительная, профессиональная, относительно быстрая работа страховых агентов по ДТП. Все было сделано очень оперативно , информативно и понятно . Спасибо большое за такую работу . Конечно же при возможности порекомендую
Подробнее
Оценка:
1010
26.03.2021 19:20
Здравствуйте, хочу написать отзыв о работе стразовых агентов по ДТП. Все было сделано очень оперативно , информативно и понятно . Спасибо большое за такую работу . ДТП было в городе Сумы и все были улажено в течении двух недель .
Подробнее
Оценка:
110
23.03.2021 14:54
Произошел страховой случай с клиентом вашей компании. Человек зазевался и при перестроении из ряда в ряд не заметил мой авто и догнал в задний бампер. Вызвали сотрудников, составили все необходимые материалы, человек признал свою вину. Итог, загнутый усилитель, треснутый бампер, повреждённое лкп. Бампер ранее не поврежден, окраска была заводская. И сумма в которую мне оценили ущерб 260грн. Спасибо вам огромное. Зачем к Вам обратится и за что вы берете деньги?
Подробнее
Оценка:
110
17.03.2021 06:59

Виновник ДТП- застрахован в Оранте по полюсу ОСАГО. Выполняется ремонт на официальном СТО. Была предоставлена СТО рассчитанная стоимость ремонта и деталей на 190 тыс. Страховая оценила в 100 тыс. На заявление о предоставлении калькуляции, страховая просто не реагирует. Машина привезена из Кореи, на момент ДТП -6 лет. В ДТП раньше не была, не крашена.

Подробнее