Хочу висловити велику вдячність працівникам компанії Чечельницького відділення Оранта за швидке та позитивне сприяння в отриманні страхових коштів внаслідок ДТП. Кошти на ремонт автомобіля вже були отримані через три тижні з дня аварії. Тому я дуже задоволена даною компанією і надалі буду там стахувти авто та рекомендувати своїм знайомим. Ще раз велика вам вдячність!!