Отзывы о страховой компании ЧАО "Страховая компания "Княжа Виенна Иншуранс Груп"

Клиентская оценка (за год):
1,010
Отзывов за последний год:4
Всего отзывов:124
26 Положительных
6 Нейтральных
92 Негативных
Внимание! Клиенты оставляют негативные отзывы намного охотнее, чем позитивные.
Оценка:
110
27.01.2024 20:44
Як потерпілий у ДТП, винуватцем був клієнт Княжої, можу сказати що з ними звязуватись не варто, тягнуть час як тільки можна, не ведіться на європротоколи, викликайте поліцію та подавайте в суд на винуватця, нехай сам розбирається з своєю страховою, не раджу нікому цю шаракину контору
Подробнее
Оценка:
110
28.10.2023 20:57
Страхова не виконує свої зобов'язання !!! Був потоп від сусідів, у виплаті відмовили.Хоча акт огляду і фото були надані вчасно і експерт все бачив , знайдуть кучу причин щоб не виплачувати без пояснень .
Подробнее
Оценка:
110
02.10.2023 15:38
Потрапила в ДТП, у винуватця була Княжа. Експерт авто не бачив, їхні страховики пофоткали і кудись скинули фото. Нарахували смішну суму, не вистачило навіть на б/у бампер, про кузовні роботи і покраску і поготів. Пішла розбиратися - поваляли дурника, написала звернення щоб надали висновок експерта і кошторис страхової виплати - через місяць перенаправити мене з центрального офісу у регіональний, паперів не надали. Винуватець ДТП взагалі зник із зв’язку. Брехуни і шарлатани!!!! Не зв’язуйтесь. Якщо у винуватця Княжа - вирішуйте матеріальні питання на місці.
Подробнее
Оценка:
110
09.08.2023 16:42
29.06.2023 я стала потерпілою в ДТП. У винуватця була страхова Княжа. Звернулась туди, праівники страхової запевнили мене, що в мене збитків на 28 тис гривень та запропонували написати заяву, щоб пришвидшити виплату (зі слів працівників СК). Коли я звернулась на СТО, то виявилось, що в ремонт мого автомобіля коштує в 3 рази дорожче, а працівники СК Княжа відмовились мені доплачувати, мотивуючи це тим, що "треба було дивитись, що підписуєте". Про яку довіру до цих шахраїв може йти мова?! Жахлива страхова компанія, нікому не раджу туди звертатись!!!
Подробнее
Оценка:
110
30.11.2022 18:38
У моє авто в'їхав клієнт княжої помийки. Вину визнав, помийка прийняла повідомлення про ДТП та прислала працівника стьопу, з Єврейської у Одесі, оглянути ТЗ. Зі стьопою склали АКТ пошкоджень, підписали, та сказали очікувати на компенсацію. Через три місяці до мене звернулась помийка у особі стьопи з вимогою надати ТЗ на огляд експерту для встановлення об'єму пошкоджень, на мої зауваження щоб рахували по акту пошкоджень та незаконність їх дій, оскільки пройшли всі строки визначені законодавством, ніхто не зважав. ТРИ МІСЯЦІ, авто уже відремонтоване мною та слідів ДТП не залишилось, та це не цікавить помийку. Тому у виплаті мені відмовили і всі питання тепер вирішуються у правовому полі. півтора року пройшло.....
Подробнее
Оценка:
110
03.08.2022 09:52
На жаль компанія зовсім не компенсує ніяких травм. Якщо навіть людина пошкодила коліно з розривом зв'язок і пошкодженням мінімумів, то вам відмовлять. Вкрай не рекомендую!
Подробнее
Оценка:
110
08.07.2022 14:59
Ми звернулися в дану компанію, так як винуватець ДТП був у ній застрахований. Перше, що нас насторожило, так званий "незалежний експерт" він працює в цій установі, тобто це людина яка заздалегідь зацікавлена в тому щоб виплатити меншу суму. Після огляду машини, він сказав що результат буде через 2 тижні, очікувати. Ми зробили ще оцінку пошкоджень у офіційного дилера, так як машина постійно там обслуговували. Через 2 тижні нам озвучили суму, яка в ТРИЧІ МЕНША за реальну, аргументуючи тим що вони нам виплачують половину від потрібної на ремонт, яку вони нарахували, у зв'язку зі станом машини (машині 4 роки, і придбана вона у офіційного дилера в Україні) Сказали, що ми можемо звернутися до незалежного експерта, але це навряд чи повпливає на суму виплати. Ми звичайно не погодилися і поки це все триває. І ще пропонували подавати в суд на власника авто, яке скоїло ДТП. Висновок один, перед тим як купувати страховку для авто, перевірте чи у разі скоєння ДТП Вами, не прийдеться доплачувати різницю постраждалий стороні. Так як дана компанія "має в носі" як ви будете ремонтувати авто за цей мізер.
Подробнее
Оценка:
310
12.02.2022 23:19
А я-то думаю, что ж таое-то, а на ваш сайт зашёл - и всё сразу понятно стало, спасибо за честные отзывы! Застрахован по ДМС в Княжей, компанией-работодателем. Как бы - радоваться, и горя не знать, но... При обращении в ассистанс с подозрением на ковид и температурой в 38,5 говорят - зарегистрируйтесь на "Лікар онлайн - у вас безлимит на онлайн консультации". Ок, зарегился - не подтянуло бесплатных консультаций. Ну, думаю - бывает. За 1,5 часа - разобрались с ассистансом и тех поддержкой - работодатель виноват - подал старый номер телефона в базе. Перерегистрировали. Подтянулось. Врач проконсультировал. Через час звоню в ассистанс, говорю - "Где моё заключение и назначение - ой не знаем посмотрите на сайте - должно быть!!!????" Ок, в течении часа раздобыли кусок текста сообщения и к 10 вечера привезли половину лекарств. Стал разбираться - не всё - "Как так-то?" Короче - впечатление, что в СССР купил страховку Госсстраха. Убогий ассистанс, нолевая техподдержка. Быстрее помрёте или сами выздоровеете, чем с Княжей вылечитесь. Это ещё не всё. Пришлось ассистансу обосновывать назначение мне анализов врачём. Назвал адрес и район - начала рекомендовать лаборатории, самые удалённые от моего дома - зачем адрес спрашивала - непонятно. Нашли лабораторию, анализы сдал. К вечеру пришли на электронку мне. Звоню в ассистанс. При этом!!! Сообщал, что сатурация ниже 90 опускалась - всем пофиг. Хоть сдохни, говорят: Будет плохо - вызовем Вам скорую. так а нафиг вы мне тогда, я и сам на 103 могу позвонить. Короче! Категорически!!! Не рекомендую связываться с такими шалопаями! Извините за много букв! Но в следующем году с Княжей никто контракт не продлит и, надеюсь, мой отзыв и вас убережёт! Я очень об этом позабочусь и закопипастю его на все отзывики!!! Если выживу - расскажу чем закончилось!
Подробнее
Оценка:
110
06.01.2022 12:51
Случился страховой случай, я потерпевшая сторона. На Спринтере погнули мне кенгурятник и поцарапали бампер. На месте решить не получилось, цена кенгурятника от 3200 тыс грн, плюс частичная покраска бампера, плюс снятие и установка самого кенгурятника (виновник предложил оформить европротокол, я был не против, главное условие мое было, что бы машину вернуть в первоначальный вид как до ДТП) Представитель компании "Княжа" увидел только кенгурятник и оценил его в 1600 грн. Я попросил его уточнить место где я за 1600 могу вернуть машине прежний вид, представитель Руслан сказал что это не его проблемы и что по хорошему, он бы вообще сделал меня виновным. Даже после просмотра видео с моего регистратора, где меня ударили стоячего и виновник сразу же признал свою виновность. Деньги платить они очень не хотят, по этому категорически НЕ РЕКОМЕНДУЮ страховать у них машины!!! Спустя 2 месяца после дтп мне перечислили 1600 грн.. Всем ровных дорог!
Подробнее
Оценка:
110
20.12.2021 22:12
Страхова " Княжа" знаходиться у м. Пустомити, потрапив у ДТП я постраждалий, винуватцем якої 100% є клієнт цієї страхової. ДТП лоб в лоб, і мені пропонують смішну суму. Нагло не рекомендую. Історія триває...
Подробнее