Отзывы о страховой компании Акционерное общество «Страховая компания« ИНГО»

Клиентская оценка (за год):
1,010
Отзывов за последний год:1
Всего отзывов:84
14 Положительных
2 Нейтральных
68 Негативных
Внимание! Клиенты оставляют негативные отзывы намного охотнее, чем позитивные.
Оценка:
110
26.10.2023 13:04
Не майте звязку з даною страховою. Це кантора,яка виставляє одну суму виплат,після написання заяви про згоду виплати, самі перераховують,неповідомивши. І дають копійки. А потім посилають на чотири сторони.
Подробнее
Оценка:
510
16.01.2023 21:23
Заменил номер авто. Страховка перестала подтягиваться в Дию. Обратился в службу поддержки, дали почту какого-то Астахова (якобы менеджер, который занимается этим вопросом). Написал ему, уже больше недели он не отвечает.  Звонил 4 раза, операторы службы поддержки разводят руками, говорят — «Ну ждите».  Ужасный сервис, никакой клиентоориентированности, некомпетентные сотрудники. Больше связываться с этой компанией не буду и никому не рекомендую.
Подробнее
Оценка:
210
01.12.2022 20:44
Договір страхування "КАСКО" був оформлений у жовтні 2021 року. Потрапив у ДТП в 2022 за 3 дні до закінчення терміну дії договору. Страховий випадок зареєстрували, вся необхідна інформація та документи були надані, сказали очікувати на зарахування коштів автосалону для подальшого проведення ремонту. Страховою компанією було перераховано на 12800 грн менше від суми рахунку, сформованого салоном. Як результат-ремонт не може бути виконаний без доплати за власний кошт власника авто. В страховій компанії, після численних дзвінків на гарячу лінію, спілкування з «персональними» менеджерами посилаються на пункт договору щодо перерахунку суми виплати в залежності від коливання курсу валют НБУ на дату страхового випадку більше ніж на 20% відносно курсу на дату укладання договору. Але жоден з перерахованих працівників умисно не згадував наступний пункт, у якому йдеться, що в такому разі страхувальника повинні були сповістити письмово та оформити відповідну додаткову угоду до договору. Жодних повідомлень не надходило ні на телефон, ні на електронну пошту, ні в особистий кабінет. У процесі оформлення страхового випадку жодних зауважень про це не пролунало (доречі, персональний менеджер визнав, що жодних повідомлень на мою адресу не надсилали). У підсумку менеджер сказав, що справа вже закрита,адже термін дії договору на сьогоднішній день вичерпаний і нічим не зможуть допомогти. Виникає питання: в чому сенс подібної співпраці, якщо страхувальник додатково до суми договору має сплачувати за власний кошт значну частину ремонту автомобіля і змушений з'ясовувати всі деталі самостійно, проходячи квест "від менеджера до менеджера" тривалістю в робочий день? А також чому беруться до уваги лише пункти договору, вигідні  для страховика, в той час як його обов'язки, зазначені в інших пунктах, ніяким чином не виконуються і навмисно замовчуються?
Подробнее
Оценка:
110
02.07.2022 12:53
2013 год, ДТП со смертельным исходом, я -пострадавшая сторона. Виновный имел страховку в этой кАнторе...На судах юрист страховой вообще вставала и говорила: "Какие претензии ко мне,это что я сделала?". 2 суда, виновный признал вину, а эта контора выходит сухой из воды, 2 года ужаса.... Никому не советую. p.s. ищу отзывы для оформления автоцивилки, тут уже и за Инго вплыли воспомининия( Мира всем!
Подробнее
Оценка:
110
31.01.2022 15:09
Маю корпоративну медичну страховку. Дуже не задоволена якістю послуг: важко зв'язатись з оператором, в чаті не відповідають, не передзванюють по кілька днів. Записатись до лікаря через них - то проблема. Якщо записуватись самостійно та потім звертатись по відшкодування - то бюрократія, треба збирати документи, відправляти поштою і чекати. В мене на таке часу нема.
Подробнее
Оценка:
110
27.01.2022 10:29
Оформила страховку у компанії Інго минулого тижня, і так сталось, що на цьому тижні з‘явилась потреба у записі до лікаря. Телефонувала 2 дні тому 2 рази і за цей проміжок часу (приблизно пів години) ніхто не взяв слухавку. Написала в телеграмм бот, мені відповів оператор Павло і пообіцяв що мене запишуть до лікаря, про що мені прийде смс. Запис мав бути на вчора, сьогодні я телефоную, ніхто знов не бере слухавку вже годину, а телеграмі на цей раз не відповідають.  Дуже не рекомендую страхову компанію Інго нікому, якщо ви не хочете померти, поки чекатимете відповідь від оператора. 
Подробнее
Оценка:
110
03.05.2021 11:30
Не рекомендую взагалі цю страхову! Написали суму виплати одну, а перерахували зовсім іншу, різниця в 1000 грн. На голову не налазить як взагалі таке можливо! При цьому оператори на гарячій лінії дуже професійно на всі запитання відповідають «я не знаю» . Пояснення чому так сталось немає ніякого, просто так на*обують людей! Ніколи нехочу більше мати справу з цією страховою і вам не рекомендую!!!
Подробнее
Оценка:
110
23.04.2021 14:17
У 2020 році оформили з чоловіком медичну страховку. При оформлені обіцянок було багато, тай в договорі було прописано багато послуг. А насправді.... Звертались до них разів 6-7, а допомогу отримали 2 рази (на двох). Вони навіть лікарів не могли знахолити вчасно, а про відшкодування вартості ліків та аналізів взагалі не йшлось. Записували до профільних лікарів тільки по франшизі 80-90%. За ті гроші що ми заплатили за страховку можна було б і так попасти до тих лікврів, заплативши безпосередньо їм. Не раджу цю страхову компанію. А взагалі, з цього негативного досвіду хочу порадити, що при укладанні угоди зі страховою компанією необхідно дізнатись з якими клініками вашого міста вона співпрацює і на яких умовах. Інакше можна потрапити в халепу.
Подробнее
Оценка:
110
20.04.2021 10:17
9.02 .21 подал все документы по ДТП как постродавшая сторона. Уже прошло больше двух месяцев нету никакого результата от их. В этой страховой компании Инго некогда не оформляйте не каких страховок. Они не делают выплаты. Ждут допоследнего пока люди не подадут на них в суд. Я буду подавать на них в суд.
Подробнее
Оценка:
110
13.04.2021 09:56
ДТП случилось 30.09.2020 года, в следствии пришествия были завданые тилесные повреждения. До страховой подала документы и все чеки за лечение 11.12.2020. прошло 112 дня  с подачи документов, на страховую звоню уже больше трёх недель каждый день и пишу на почту, звоню спецыалисту который занимается делом.  На письма никто не отвечает! По телефону говорят информации нет, мы с вами свяжемся! Что за пофигическое отношение 😡 мне что делать больше нечего как каждый день звонить и писать!
Подробнее