Отзывы о страховой компании ЧАО "Страховая компания "ПРОВИДНА"

Клиентская оценка (за год):
NaN10
Отзывов за последний год:0
Всего отзывов:311
41 Положительных
18 Нейтральных
252 Негативных
Внимание! Клиенты оставляют негативные отзывы намного охотнее, чем позитивные.
Оценка:
110
05.06.2023 11:00
Найгірша страхова із якою був договір, брешуть клієнтам, зібрав пакет документів, згідно потреб як на сайті на відшкодування страхового випадку, зареєстрували, чекав більше місяця, писав поштою, в кінцевому результаті , повернули тільки. 20%, хоча договір передбачав згідно ліміту всю суму, на пошті не відповідають, гаряча лінія номер відділу відшкодувань не дає, ( навіть спеціально не кладуть трубку , щоб не залишив відгук на дзвінку) Одним словом , нікому не рекомендую зв’язуватись із даною «канторою». Просто розводять людей!!!
Подробнее
Оценка:
110
08.02.2023 16:15
Скажу честно это мое первичное мед страхование. Но когда мед асистанс говорит одно , а возмещение говорит совсем другое . Не важно услвовия договора тут , важно насколько все сотрудники информированы правилам коммуникации . Зачем врать своим же клиентам ?!
Подробнее
Оценка:
110
23.01.2023 15:29
Страховая компания Провидна просто повергла в шок. Не отвечают на электронные сообщения, игнорируют мои сообщения, объявили о выплате затраченных средств на лечение, денег на счет не поступило, второй месяц морочат голову. Банк сказал, что поступления не было. Концов найти не могу, футболят по разным телефонным номерам.
Подробнее
Оценка:
110
22.11.2022 11:32
Директор медичного центру «Юрдентсервіс» закликає всіх стоматологів НІ В ЯКОМУ РАЗІ не заключати контракт з страховою компанією «Провідна». За виконані роботи не розраховуються Неможливо зв’язатись з київським офісом,трубки не беруть,не перезвонюють. Моєму медичному центру заборгували 90 тисяч гривень ,зв’язку з ними немає.
Подробнее
Оценка:
110
16.11.2022 09:05
Дуже не приємно, коли під час війни з Росією, координатор дозволяє собі спілкуватись оркською мовою
Подробнее
Оценка:
310
09.11.2022 14:48
Страховку від Провідної надала компанія. Вже три роки є їх клієнтом, тому є що сказати. Якщо вам страхову оплачує компанія, то норм бонус. Поки ви не вичерпаєте їх ліміт все буде добре, але якщо щось серйозне станеться, то можете викинути свою страховку в смітник разом із договором. Якщо вас цікавить саме страховка для родини і оплачувати ви будете її самостіно, то не тратьте гроші. Вони лікуватимуть вас тільки на суму, що ви заплатили і а ні копійкою більше. У вас не буде впевненості, що в екстрених випадках вам реально допоможуть. Все, що вони там пишуть в своєму договорі немає значення, бо свою відмову вони озвучують просто «не гарантуємо». На питання на підставі чого, який пункт договору і чому — відповідь — «рішення приймає координатор», а зв'язатися з ним для пояснення вам авжеж не можна. Тобто вони в тупу відмовляються покривати лікування НІЯК це не пояснюючи. Все сталося в кабінеті лікаря, який вступився за мене і каже, що у дівчини запалення яке завжди гарантувалося і лікування гарантувалося, а тепер різко вони вирішили не гарантувати при цьому це ніяк не пояснюючи. На все це представник просто мовчав. Впевнена, що у них просто є ліміт і в якийсь момент ти просто стаєш невигідним клієнтом для них і вони, знаючи, що ти ніяк не можеш повпливати на ситуацію, відмовляють без пояснень. Тому ще раз, якщо шукаєте реальну страхову компанію для родини, яка покриє не тільки простуду чи алергію, але і якщо з вами станеться щось середнє чи серйозне не витрачайте свої кошти тут. Правду ніхто вам не озвучить, можуть ще й наорати. Таке теж було. За свої гроші таке вислуховувати прям «ЕЛІТ СЕРВІС».
Подробнее
Оценка:
1010
23.09.2022 16:38
Хочу подякувати за допомогу в лыкуванны тещі, яка перенесла інфаркт "на ногах". Дякую за оперативність та професіоналізм!
Подробнее
Оценка:
1010
16.09.2022 15:46
Нашу сім’ю застрахувала компанія, де я працюю, ще до війни. Викликали лікаря до дитини у Києві, також ходили до лікаря, коли були у Львові. Все спрацювало нормально, навіть медикаменти усі отримали, які лікар призначив.
Подробнее
Оценка:
1010
16.09.2022 01:03
Користуюся послугами ПРОВІДНОЇ три роки, були періоди, коли дозвонитися було важко, але останнім часом проблем з сервісом немає, дозвонююся швидко, медикаменти та консультації лікарів отримую за пару годин. Якістю сервісу задоволена.
Подробнее
Оценка:
110
25.08.2022 10:52
Вже другий тиждень телефоную в страхову компанію Провідна з проханням надіслати комерційну пропозицію для компанії або хоча би поговорити зі спеціалістом по ДМ страхуванню. У відповідь від оператора чую - "заяку передано, вам зателефонують" - і ніхто не телефонує, а тижні ідуть((((.
Подробнее