оставил отзыв о ЧАО "Страховая компания "VUSO" (ID 2264)

Негативный, оценка клиента: 1/10

Олег
Аварія сталась 2.05.16. в смт.Гніздичів Львівська обл.Забирав брата і повертаючись додому зненацька вибігла кішка...зробив маневр...зачепив слизьку обочину...машину почало носити і я не впоравшись з керуванням вилетів в кювет.Машина перекинулась і ремонту не підлягає.По роцедурі все зробив правильно.Подзвонив в поліцію склали акт...не рухав автомобіль також до приїзду страхового агента.Є рішення суду.Так як є повне КАСКО(подав документи вчасно)чекав на виплату по договору.І тут починається справжній терор від страхової.Дзвонить якийсь їх представник і мало того що я все йому заново розповідаю хоча поліція все перевіряла і вони повинні дотримуватись закону так він починає придумувати собі версію про підставну особу....погрожує судом і рекомендує відмовитись від виплати.Зараз ще чекаю офіційної відповіді і сам буду подавати на ВУСО в суд.Якщо щось зміниться обовязково напишу.До ВУСО:"Майте лице і виплатіть мені суму по договору.
VUSO24.06.2016 21:10
Пане Олеже! Дякуємо за опис вашої ситуації, рух справи передано під контроль Департаменту з якості обслуговування клієнтів. Ми обіцяємо найближчим часом вирішити питання і надати офіційну відповідь.
VUSO29.06.2016 14:36
Шановний Олеже, згідно умов договору, на даний час по Вашому збитку проводиться експертиза щодо обставин події. Найближчим часом ми очікуємо на висновки. Після чого буде прийнято рішення та ми зв`яжемось з Вами. Ще раз вибачте за очікування.