оставил отзыв о ЧАО "Страховая компания "АРКС" (ID 8868)

Нейтральный, оценка клиента: 6/10

Олексій
22.03.17 відбулося ДТП за участі Вашого клієнта, яким було пошкоджено мій автомобіль. 27.03 незалежний експерт склав акт огляду мого авто (в кол-центрі підтвердили, що акт отримали). До сьогоднішнього дня ні в кол-центі ні спеціалісти компанії, мені не можуть дати чіткої відповіді, що до наслідків які можуть виникнути у разі відчуження мною авто. На всі запитання, типу чи на 100% я отримаю виплату, якщо на момент узгодження суми збитків заподіяних вашим клієнтом даним авто буде володіти вже третя особа.
АРКС30.03.2017 15:09
Шановний Олексію! У першу чергу дозвольте подякувати Вам за Ваш коментар. Для нас дійсно важливо отримувати інформацію від наших клієнтів з метою більш повного вивчення їхніх потреб та очікувань від Страхової компанії «АХА Страхування» (надалі «Компанія»). Надання сервісу клієнтам на найвищому рівні є пріоритетним завданням, яке було поставлено керівництвом Компанії перед співробітниками. Надання аргументованої відповіді на Ваш відгук можливо у разі, якщо в ньому міститься інформація, необхідна для вивчення ситуації, що склалася (№ Договору, ПІБ Страхувальника). У разі виникнення подальших питань, стосовно даної ситуації, Ви маєте можливість звернутись до Довідкового центру Компанії за цілодобовим безкоштовним номером 0 800 30 272 3 з будь-якого стаціонарного телефону України або 272 з мобільного (платно, відповідно до тарифу оператора) або надіслати письмове звернення за адресою: «СК «АХА Страхування», м.Київ, вул. Іллінська, 8, 3-й підїзд, 6 поверх для розгляду скарги. Сподіваємось на Ваше розуміння. З повагою, Відділ контролю якості сервісу «AXA Страхування»
Олексій30.03.2017 18:47
шановна "компанія" в моему зверненні на данному ресурсі є вся інформація стосовно мого звернення в полі "Скрытая информация", тому Ви як співробітник компанії маете повну інформацію що до мого випадку. Звертаючись в кол-центр мені не можуть дати конкретної відповіді на поставлене мною питання, як в принципі і на данному порталі.