оставил отзыв о ПАО "Страховая компания "Евроинс Украина" (ID 5686)

Негативный, оценка клиента: 1/10

Іван
Шановні автовласники !!! ЄВРОІНС УКРАЇНА (HDI) по страховим полюсам НЕ ВИПЛАЧУЮТЬ !!! Наша транспортна компанія "Авто люкс" більше ніж 10 років користувалися послугами в ЄВРОІНС УКРАЇНА (HDI) а як трапився страховий випадок по CMR страховці то вони відмовилися виплачувати.
Евроинс Украина27.01.2017 14:02
Шановний Іване, Просимо не вводити в оману автовласників. ПАТ «СК «Євроінс Україна» завжди вчасно та в повному обсязі виконує взяті на себе зобов`язання, але ж тільки по тим страховим випадкам, які дійсно мали місце. Надані Страхувальником та зібрані Страховиком документи та матеріали, підтверджують надання Страхувальником неправдивих відомостей щодо факту настання пожежі, про що Вас було повідомлено листом. У випадку непогодження із висновками Страховика, Ви маєте право звернутися до суду замість того, щоб розміщати інформацію, що не відповідає дійсності, в мережі Інтернет.
Іван 27.01.2017 14:07
Побачимося в Суді.
Іван 27.01.2017 14:20
Поясніть ще своїм клієнтам чому ви так часто змінюєте назву вашої компанії ! І ще ви напишіть що ми були застраховані в (HDI) а як потрібно було відшкодувати 32278,66 євро то ви відразу стали ЄВРОІНС УКРАЇНА і відмовили виплату по страховому випадку. Шановні в Суді все вирішиться.