оставил отзыв о ЧАО "Страховая группа "ТАС" (ID 51797)

Негативный, оценка клиента: 1/10

Олесь

Доброго дня! 28.01 Сталось невелике ДТП, де винуватцем був клієнт СГ "ТАС". ДТП дійсно незначне - поцарапаний бампер, але оскільки машина достатньо нова і на гарантії + специфічний червоний колір (Mazda CX-5, 2017 року випуску) звернувся одразу на офіційне СТО. На офіційному СТО помалювати весь бампер із роботою порахували в 8 тис грн. "ТАС" сказав, що це задорого і таку суму мені не оплатять. Звернувся після цього в інші станції по малюванню деталей - дешевше ніж 6-6,5 тис ніхто не порахував. Очевидно, що малювати бампер десь в гаражах немає ніякого бажання - є ризик, що зроблять неякісно, можуть не попасти в колір, тощо. "ТАС" по першій оцінці нарахував суму десь 3,4 тис грн, після моєї незгоди - вони звернулись до якогось "незалежного" експерта, який не бачивши машини, по фотографії порахував 3,9 тис відшкодування. Тепер основне питання - як із сумою 3,9 тис, яку нарахував "ТАС" помалювати бампер, за який нарахували 6-6,5 тис грн (навіть не кажучи вже про офіційне СТО із 8 тис грн)? Докладати із власної кишені гроші, в ситуації, де я не був винуватцем - немає бажання.

ТАС СГ04.03.2020 11:53
Шановний Олесь! Щоб ми мали можливість відповісти Вам по суті висловлених претензій, нам необхідно ідентифікувати Вас як отрумавача страхового відшкодування. Для цього нам потрібно знати: ПІБ повністю та номер поліса винуватця та/або номер страхової справи. З повагою, СГ "ТАС"
Олесь04.03.2020 11:57
Номер полісу винуватця - AO/6742421, номерний знак - AT9896CX Номер європротоколу - 2B52347F72CA
ТАС СГ05.03.2020 10:22
Шановний Олесь! По суті викладених Вами претензій маємо повідомити наступне. Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників передбачає в разі страхового випадку відшкодування не вартості ремонту пошкодженої з вини страхувальника автомобіля третьої особи, а виключно її збитків внаслідок страхової події. Оскільки між СГ «ТАС» та Вами не було досягнуто згоди щодо розміру страхового відшкодування, визначеного страховиком, згідно зі ст. 36 ЗУ «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» було замовлено проведення експертного автотоварознавчого дослідження. Згідно з висновком сертифікованого експерта, розмір завданих Вам збитків внаслідок пошкодження авто становить 3986,54 грн, в тому числі 293,09 грн ПДВ на матеріали. Водночас хочемо зазначити, що франшиза (сума, яку відшкодовує страхувальник, винний в настанні страхового випадку) за укладеним договором становить 1500 грн. Маємо також наголосити, що задля отримання страхового відшкодування, згідно зі ст. 35 «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», клієнт має надати СГ «ТАС» відповідну заяву. З повагою, СГ «ТАС»