Отзывы о страховой компании ЧАО "Страховая компания "УНИКА Жизнь"

Клиентская оценка (за год):
1,010
Отзывов за последний год:1
Всего отзывов:44
19 Положительных
2 Нейтральных
23 Негативных
Внимание! Клиенты оставляют негативные отзывы намного охотнее, чем позитивные.
Оценка:
110
03.01.2024 09:41
Маю страховку, яку оформила в додатку Приват. 30.11.2023 стався прикрий випадок внаслідок якого я отримала травму хребта. В той же день зробили знімки та пройшли консультацію лікаря травматолога. Ввечері цього ж дня подаю документи — висновок лікаря, рентген, довідку. Тиша. Справа DNHEPPI-19370ED навіть не розглядається. Я вже 5 разів дзвонила на гарячу лінію, уточнювала чи потрібно ще документи? коли буде розглядати страхова мій випадок? Весь час відмовки-чекайте! Уточнила чи підпадає мій випадок під страховий-так! Пункт 7.1 Ризик Б та Г. Максимально недобросовістна компанія! Читаючи відгуки інших, розумію, що десь ще через місяць отримаю відмову, спираючись на якийсь тіньовий додаток до договору(який клієнту не покажуть при підписані). Неприємний осад. Не Рекомендую!
Подробнее
Оценка:
110
13.09.2021 13:58
Есть с чем сравнивать, теперь решили попробовать Унику, даже не знаю как оставлять отзыв, если постоянно проблема с дозвоном! Дозвониться в кол центр нереально! Телефоны как будто не работают. Хорошо, что не было еще экстренных ситуаций, в которых надо было бы вызвать скорую помощь, а ты не можешь просто напросто дозвониться. Не ожидала от компании такого уровня таких проблем (( Не рекомендую совсем.
Подробнее
Оценка:
910
02.08.2021 13:45
В конце марта умерла свекровь у которой были 2кредита в Райффайзене,где были застрахованы этой компанией,при обращении в страховую попросили документы подтверждающие и через месяц всё покрыли, спасибо огромное.Хотя когда-то с мужем хотели в банке открыть депозит,и нам под видом депозита,застраховали жизнь,дошло уже дома,к компании после этого было недоверие, скорее всего это зависит от людей которые там работают,и их совести.
Подробнее
Оценка:
110
13.05.2021 16:14
Это просто жесть! в 2018 году оформила страховку на ребенка до совершеннолетия, но вышло так, что решили выехать и вот спустя 4 года я пошла, чтобы разорвать с ними договор. Сумма взноса у меня была 500 грн (Бог уберег, что не увеличила, хотя собиралась). Так вот, за 4 года по 500 грн, я им положила 24 000 - моих денег, без их сраных процентов. При разрыве договора они мне выплатят, внимание!!!! 8000!!!!!!!!!!! Я понимаю не выплачивайте % накопительный, но ТЕЛО ВЕРНИТЕ!!!!!!!!!!
Подробнее
Оценка:
1010
31.03.2021 16:49
Оформила договір накопичувального страхування життя собі в 2014 році, а чоловік у 2018 році терміном на 10 років. Чоловік раптово помер у лютому 2021р. Через свій важкий психологічний стан звернулась до страхової компанії через тиждень після смерті чоловіка. В телефонному режимі працівник компанії *ім'я приховане* чітко надала всю необхідну інформацію для оформлення та подання пакету документів, дуже вдячна їй за тактовність та професіоналізм. З оригіналами необхідних документів звернулася до Центрального Кобеляцького відділення Райффайзен Банк Аваль, де працівник *ім'я приховане* зробила та завірила всі копії, допомогла з оформленням анкети та відправила сканокопію пакету документів до страхової компанії. І все: ніякої тяганини, зайвих запитань чи додаткових паперів, Через місяць кошти в повному обсязі, як вигодонабувачеві згідно договору було зараховано на мій рахунок. Велика подяка працівникам страхової компанії та банку за чітку і злагоджену роботу та дійсно європейський сервіс.
Подробнее
Оценка:
1010
10.03.2021 09:48

Пишу із вдячністю) На роботі страхують в Уніка Життя на випадок інвалідності, смерті та нещасних випадків. Так трапилось, що трапився зі мною страховий випадок. 26 лютого надіслав усі документи новою поштою, дуже турбувався, що щось забув, але менеджер (приємна дівчина) спокійно запевняла, що все гаразд. І от через 10 днів я отримав свою виплату) Вдячний за хорошу роботу✨

Подробнее
Оценка:
110
23.12.2020 13:29

Стразування життя від компанії роботодавця 3 рази давали неправильні вказівки які чи буде виплачено, які документи треба, яка сума буде виплачена 1. Раз надав фото всіх документів (до операції) - сказали виплатимо всю суму, треба лише квитанцію про оплату або інший документ 2. Після операції, сказали що треба обовязково чек і буде все оплачено 3. За 2 тижні сказали що фіскального чеку не треба, і буде виплачено лише половина 4. Раз передав всі документи, передзвонили і сказали що без фіскального віднімиться 20 процентів від половини суми . Коротше як рибку на гачку, тянуть і зменшую суму оплати та список необхідних документів

Подробнее
Оценка:
110
04.12.2020 07:56

Папа умер, остался кредит на крупную сумму перед банком, он был застрахован в Уника жизнь. Как-то частично заморозили кредит пока страховая компания не вынесет свой вердикт. На словах сказали, что срок действия договора закончился, но больше нет ничего. Я не могу не начинать выплачивать, не знаю, что нас дальше ждет. Звоню с первых чисел октября, а уже декабрь на дворе. Сначала говорили перезвоните на днях, вчера утром записали мой номер мы вам перезвоним, вечером я сама позвонила снова, ответ...звоните завтра, с отделом урегулирования не соединяют. Достало!!!! В семье такое горе произошло и ещё за твои деньги деньги страховая нервы трепит.

Подробнее
Оценка:
910
19.06.2020 12:27

Застрахованы уже давно тут всей семьей: я, муж, дети и наши родители. И вот недавно произошел страховой случай с моим отцом. По обращению нам дали список документов. Которые нужно собрать. Мы все подготовили. Далее по рассмотрению дела меня уведомили по смс, что по моему делу было принято положительное решение. Выплата пришла довольно оперативно. У меня лично никаких проблем со страховой не возникло. Наоборот благодарна за оперативность.

Подробнее
Оценка:
110
19.05.2020 13:17

Компанія не діяла відповідно до умов договору по страхуванню.

Подробнее