Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» - страховий партнер Автомобільної Федерації України

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» та Громадська організація «Автомобільна Федерація України» (ФАУ), національна спортивна федерація з автомобільного спорту, член Міжнародної автомобільної федерації (FIA), домовилися про плідну взаємодію та підписали договір про співпрацю в забезпеченні комплексної страхової підтримки автомобільного спорту.

ФАУ взяла до уваги досвід роботи Компанії з іншими спортивними організаціями, де Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» неодноразово виступала страховим партнером на різних спортивних заходах і зарекомендувала себе як надійний і відповідальний партнер, який надає повний спектр якісних страхових послуг автомобілістам и автоспортсменам.

В свою чергу Компанія забезпечуватиме належний страховий захист всіх змагань з автомобільного спорту, які проводить ФАУ, та надаватиме всім членам ФАУ доступ до всього спектру якісних страхових продуктів за спеціальними умовами.

Сторони сприятимуть поширенню інформації про діяльність ФАУ та Компанії та братимуть участь у «Акції FIA за безпеку дорожнього руху» та  пропагуванні «10 Золотих Правил FIA».

Реалізація спільних соціальних заходів буде орієнтуватися на дотримані правил безпеки дорожнього руху і запобіганні негативних наслідків.

Будьте уважними до всіх учасників дорожнього руху, бо від цього залежить не лише ваше житті, а й життя оточуючих.