Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» бізнес партнер п’ятого міжнародного бізнес-форуму «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство»

08 червня 2017 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбудеться П’ятий міжнародний бізнес-форум «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство» в якому приймає участь і Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС».

Основна місія форуму – це інтеграція інтелектуального ресурсу університету та бізнесу в інноваційний розвиток національної економіки. Знайти єдині вимоги бізнесу та освіти для подальшої підготовки фахівців в сфері економіки та менеджменту. Страхова компанія вже давно тісно співпрацює з університетом та надає можливість для проходження переддипломної, виробничої практики та сприяє працевлаштуванню студентів, що вивчають дисципліни у сфері страхування, права, фінансів та інше. Цей форум надає можливість обговорити питання, які стосуються співпраці в тріаді «наука-бізнес-освіта», в підготовці нової генерації фахівців з економіки, що в майбутньому будуть працювати в Україні.