АвтозакладкА для клієнтів УНІКА

УНІКА пропонує нові сервіси для своїх клієнтів. Максимальний захист для власників полісу КАСКО. Термін врегулювання страхових випадків з КАСКО у компанії «УНІКА» складає 7 робочих днів.

З 15 грудня 2016 року Страхова компанія «УНІКА» розпочала надавати своїм клієнтам з автострахування новий сервіс. Власники автомобілів, марки, яких мають підвищений ризик викрадення, при покупці полісу КАСКО в компанії «УНІКА» отримують в подарунок пошукову систему «АвтозакладкА». Дана система розроблена для пошуку викрадених автомобілів. Партнером Страхової Компанії «УНІКА» з даного сервісу є компанія «MESH UKRAINE LLC». 

Особливості пошукової системи АвтозакладкА: 

1. Дві технології визначення місця розташування: GPS і LBS.
2. Вкрай складно виявити спеціальними сканерами, так як пристрій практично весь час знаходиться в режимі «сну» і не випромінює сигнал. АвтозакладкА на мінімальний проміжок часу переходить в «активний» режим і передає свої координати.
3. Автономна робота пристрою: від 1-го до 4-х років.
4. Не порушує гарантію на автомобіль, так як не вимагає втручання в електрообладнання.
5. Мініатюрні габарити пристрою дозволяють надійно заховати його у будь-якому автомобілі. 

Згідно зі статистикою Національної поліції України в 2015 році в Україні було викрадено 1 957 автомобілів. На думку експертів Страхової компанії «УНІКА», наявність у клієнтів пошукової системи АвтозакладкА підвищує шанси знайти викрадений автомобіль в найкоротші терміни. У разі, якщо автомобіль не знайдений, УНІКА виплачує клієнту страхове відшкодування відповідно до умов договору страхування КАСКО.

Страхова компанія «УНІКА» піклується про своїх клієнтів і виконує взяті на себе страхові зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щомісяця компанія «УНІКА» виплачує своїм клієнтам з автострахування близько 25 млн. грн.