2 млн грн. виплатила Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» за викрадений автомобіль

14 грудня 2015 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» здійснила виплату страхового відшкодування за договором автострахування КАСКО у сумі 2 млн грн за ризиком «угон».

Страхова подія трапилась у м. Києві. Власник автомобіля Range Rover 2014 року випуску залишив свій автомобіль ввечері на платній стоянці біля дому, однак на ранок наступного дня на місці стоянки автомобіля не виявилося. Спеціалістами компанії було проведено ретельне розслідування, у результаті якого випадок був визнаний страховим. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» повністю виконала взяті на себе зобов'язання, виплативши відшкодування в розмірі 2 млн грн. за ризиком «угон» в строки та на умовах передбачених договором страхування.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» - українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) - 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.

На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов'язкові види страхування.

З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.