Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» застрахувала Національну збірну України по футболу та всю офіційну делегацію під час поїздки до Чехії

Національна Збірна України по футболу має страховий захист під час поїздки до Чехії на матч Ліги Націй. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала комплексний міжнародний договір страхування подорожуючих з Федерацією футболу України.

Національна Збірна України по футболу має страховий захист під час поїздки до Чехії на матч Ліги Націй. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала комплексний міжнародний договір страхування  подорожуючих з Федерацією футболу України.

05 вересня 2018 року Національна збірна України з футболу вилетить до Чехії для проведення матчу першого туру Ліги Націй. Поєдинок Ліги Націй між збірними Чехії та України відбудеться в місті Угерське Градіштє 06 вересня. Гравці та офіційна делегація будуть забезпечені страховим захистом під час перебування за кордоном. Згідно з умовами договору поліс компанії «БРОКБІЗНЕС» включає в себе не тільки витрати на отримання невідкладної медичної допомоги, але і включає в себе опції, які покривають транспортування до медичного закладу, оплату медикаментів, невідкладної стоматологічної допомоги, медичної репатріації.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має великий досвід страхування професійних спортсменів. Компанія вже декілька років  співпрацює з різними спортивними федераціями, командами. Забезпечує страховим захистом різні спортивні змагання, турніри, як дитячі, так і дорослі.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, Українська хокейна ліга, Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, футбольних клубів «Шахтар», «Карпати», «Черкаський Дніпро», Автомобільної федерації України.