Vienna Insurance Group підтримує програму розвитку найновіших страхових технологій

СК «Княжа Лайф VIG» рада повідомити, що у рамках співпраці з Лейпцігською лабораторією страхових інновацій та SpinLab – The HHL Accelerator, Vienna Insurance Group* (VIG) працює над пошуком перспективних страхових технологій.

Інноваційні стартапи можуть подати заявку на участь у шестимісячній програмі SpinLab до 17 жовтня 2017 року. Успішні заявники отримають різні форми підтримки, що мають допомогти їм закріпитися на ринку. Причому обрані стартапи отримають повний шестимісячний курс навчання безкоштовно!

З початку 2015 р. у шестимісячній програмі SpinLab взяли участь 30 нових компаній з різних галузей економіки. Останній раунд вперше буде зосереджений на новітніх страхових технологіях. З цієї причини, Лейпцігська лабораторія страхових інновацій об'єдналася з VIG, щоб запустити клас новітніх страхових технологій, головна мета створення якого - надання максимальної підтримки стартапам.

Піврічна програма SpinLab забезпечує багато переваг: окрім доступу до широкого спектру консалтингових послуг (включаючи підготовку бюджетів та фінансових планів, допомогу з правових питань та інструментів маркетингу), учасники програми також отримають можливість розширити контакти з інвесторами і засновниками компаній, а також обмінятися досвідом з іншими стартаперами. Більше того, новачки зможуть використовувати найсучасніші засоби Baumwollspinnerei, що є найбільшим творчим центром Лейпцигу, а також матимуть доступ до різноманітних технологій, розроблених партнерами. Компанії, що стануть учасниками програми, отримають усі ці послуги безкоштовно. Заявки можуть бути подані до 17 жовтня 2017 року на веб-сайті www.spinlab.co/apply-now.

Після програми стартапи-учасники сформують частину мережі рекрутингу. Вони зможуть сформулювати плани щодо розширення за допомогою міжнародних програм обміну і матимуть можливість орендувати офісні приміщення, що знаходяться поруч з SpinLab. Крім того, кожна команда засновників отримає субсидії до 10 000 євро.

Оскільки співпраця з лабораторією страхових інновацій була започаткована навесні 2017 р., VIG скористалася цим партнерством для отримання доступу до мережі новітніх страхових технологій Лабораторії, а також шляхом створення практичних експертиз з технологічних інновацій, здійснюваних за допомогою тижневих тренінгів. В рамках стратегії дигіталізації, VIG також впроваджує інноваційні проекти в поєднанні з Лабораторією, використовуючи наявні можливості.