Standard & Poor's підтвердила рейтинг «А+» Vienna Insurance Group зі стабільним прогнозом!

17 серпня 2017р. Міжнародна рейтингова агенція Standard & Poor's (S&P) підтвердила рейтинг A+ зі стабільним прогнозом Vienna Insurance Group* (VIG) – головному акціонеру СК «Княжа Лайф VIG», що передбачає очікування подальшого зростання доходів та укріплення капіталізації.

Standard & Poor's оцінила профіль бізнес-ризику VIG як "сильний", виходячи з провідної позиції на ринку в Австрії та у Центральній та Східній Європі (ЦСЄ). S&P також відзначила географічну та ділову лінійну диверсифікацію та добре розвинену багатоканальну стратегію розподілу. Ексклюзивна коаліційна угода про співпрацю з Erste Group та мультібрендова стратегія VIG також розглядаються як конкурентні переваги. Згідно з S&P, VIG значною мірою користується перевагами сприятливої економічної ситуації в Австрії та ЦСЄ, хоча потенціал зростання передусім виявляється на ринках ЦСЄ.

Профіль фінансового ризику оцінюється як "дуже сильний". Широка капіталізація Групи досягла рівня "AAA" у 2016 році на основі моделі капіталу, розробленої S&P, що базується на внутрішніх ризиках. S&P розглядає консервативну інвестиційну та перестрахувальну стратегії VIG, що робить Групу відносно стійкою до вірогідної нестабільності надходження капіталу та прибутків. Фінансова гнучкість VIG оцінюється позитивно, а ліквідність Групи характеризується як "виняткова". Це у поєднанні з "адекватним" управлінням ризиками компанії та "потужним" менеджментом в усіх ланках: від найнижчих рівнів до найвищого  керівництва Групи забезпечило підтвердження рейтингу VIG, що знову отримала стабільний прогноз, залишаючись на даний час найкращою компанією Австрійського торгового індексу.