Мой страховой агент

Standard & Poor's підтвердила рейтинг «А+» Vienna Insurance Group зі стабільним прогнозом!


17.08.2017


17 серпня 2017р. Міжнародна рейтингова агенція Standard & Poor's (S&P) підтвердила рейтинг A+ зі стабільним прогнозом Vienna Insurance Group* (VIG) – головному акціонеру СК «Княжа Лайф VIG», що передбачає очікування подальшого зростання доходів та укріплення капіталізації.

Standard & Poor's оцінила профіль бізнес-ризику VIG як "сильний", виходячи з провідної позиції на ринку в Австрії та у Центральній та Східній Європі (ЦСЄ). S&P також відзначила географічну та ділову лінійну диверсифікацію та добре розвинену багатоканальну стратегію розподілу. Ексклюзивна коаліційна угода про співпрацю з Erste Group та мультібрендова стратегія VIG також розглядаються як конкурентні переваги. Згідно з S&P, VIG значною мірою користується перевагами сприятливої економічної ситуації в Австрії та ЦСЄ, хоча потенціал зростання передусім виявляється на ринках ЦСЄ.

Профіль фінансового ризику оцінюється як "дуже сильний". Широка капіталізація Групи досягла рівня "AAA" у 2016 році на основі моделі капіталу, розробленої S&P, що базується на внутрішніх ризиках. S&P розглядає консервативну інвестиційну та перестрахувальну стратегії VIG, що робить Групу відносно стійкою до вірогідної нестабільності надходження капіталу та прибутків. Фінансова гнучкість VIG оцінюється позитивно, а ліквідність Групи характеризується як "виняткова". Це у поєднанні з "адекватним" управлінням ризиками компанії та "потужним" менеджментом в усіх ланках: від найнижчих рівнів до найвищого  керівництва Групи забезпечило підтвердження рейтингу VIG, що знову отримала стабільний прогноз, залишаючись на даний час найкращою компанією Австрійського торгового індексу.


КНЯЖА ЛАЙФ (ЮПИТЕР). Средняя оценка клиентами: 5,50/10. Всего отзывов: 2.

Рассчитайте страховку


Сравните стоимость. Получите оптимальное предложение от надежной компании.
Оставьте свой отзыв!


Что вам это даст? Важно!

  • Оживление процесса выплат;
  • Шанс на пересмотр решения по делу;
  • Оценка работы страховой компании.
  • Бесплатная юридическая консультация.