СК «Княжа Лайф VIG» підтримала семінар з інклюзивної освіти

Повне залучення дітей з особливими освітніми потребами в усі аспекти шкільної освіти – невід’ємна ознака цивілізованого суспільства.

СК «Княжа Лайф VIG», завжди приділяючи належну увагу корпоративній соціальній відповідальності, виступила партнером спеціалізованого семінару «Інклюзивна освіта: від теорії до практики», який відбувся 16 травня 2017 року в стінах гостинного Путрівського НВК (с. Путрівка, Васильківський район, Київська обл.).

Разом з СК «Княжа Лайф VIG», партнерами заходу виступили Громадська Організація «DCP-Help» та соціальний проект «Сила Духа».

​Учасниками семінару стали фахівці з інклюзивної освіти та реабілітації, викладачі, учні, діти з особливими потребами та їх батьки.

Надзвичайний інтерес викликала фото-виставка «Сила духу», присвячена особливим дітям та їх особливим батькам. Представлені фотороботи відвертою щирістю почуттів наочно демонструють, що для тепла людського серця немає жодних перешкод.

У своєму виступі на семінарі засновник Громадської Організації «DCP-Help» Руслан Васютін зазначив виключну важливість інклюзії дітей з особливими освітніми потребами в навчальний процес, зупинився на проблемах та особливостях інклюзивної освіти в українських реаліях та наголосив на необхідності розробки і застосування конкретних рішень, які допоможуть кожній дитині рівноправно брати участь в академічному і суспільному житті.

Найбільш емоційною частиною виступу стала презентація соціального мультфільму «Мотузки», дубльованого за підтримки ГО «DCP-Help» та СК «Княжа Лайф VIG».

Організовані під час семінару інклюзивні майстер-класи для дітей дозволили на практиці показати усім присутнім можливості та перспективи інклюзії.

 

Завдяки окремій секції в рамках семінару фахівці-педагоги та керівники навчальних закладів Васильківського району мали змогу обговорити практичні аспекти втілення інклюзії в навчальних закладах району.