Автоцивілка від ПРОВІДНОЇ в Приват24

СК «ПРОВІДНА» та ПриватБанк приступили до здійснення спільного проекту з реалізації полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. З січня 2017р. поліси ПРОВІДНА АВТОЦИВІЛКА можна придбати в системі «Приват24», в розділі «Страховки».

Користувачі Інтернет-банку можуть розрахувати вартість страхового поліса автоцивілки, вибрати надійного страховика і одразу оплатити договір. В майбутньому планується розширити перелік продуктів ПРОВІДНОЇ, які будуть продаватися через Приват24.

Слід зазначити, що поліси СК «ПРОВІДНА», які реалізуються через Приват24, забезпечені власним технічними асисстансом «Допомога в дорозі».

ПРОВІДНА — одна з лідерів страхового ринку Автоцивілки. Компанія впевнено займає 1 місце за обсягами виплат по ОСАГО. Завдяки розгалуженій мережі, яка в т. ч. включає 25 Центрів врегулювання збитків по всій країні, ПРОВІДНА завжди поруч зі своїми клієнтами.

Згідно з даними звіту МТСБУ, за підсумками 11 місяців 2016 року СК «ПРОВІДНА» займає перше місце за сумою нарахованих страхових виплат і друге за сумою страхових зборів з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників («автоцивілка»). За підсумками 11 місяців фактична сума виплат ПРОВІДНОЇ по Автоцивілці склала понад 101 млн. грн. Сума нарахованих премій за 11 місяців 2016 р. склала 241 млн. грн.