Тепла хвилинка від «Європейського страхового альянсу»

Цієї холодної зими «Європейський страховий альянс» приготував своїм клієнтам Програму «Тепла хвилинка»*: можливість насолодитись ароматною кавою чи какао в одній з кав`ярень популярної столичної мережі «Croissant

Учасниками Програми лояльності стануть усі клієнти компанії-фізичні особи, які з 19 грудня 2016 року до 13 січня 2017 року особисто укладуть Договір страхування в київських офісах компанії. Чашку гарячого кавового напою можна буде отримати в «Croissant&Coffee» до кінця зими (28 лютого 2017 року включно).

«Наближаються чарівні зимові свята, коли родина збирається разом, люди дбають один про одного та дарують подарунки. «Європейський страховий альянс» підготував сюрприз для тих, хто придбає поліс саме в період зимових свят. Бажаємо усім учасникам нашої програми лояльності смачної кави та гарного настрою», - зазначила Голова Правління ПрАТ «Європейський страховий альянс» Марина Воронянська.

Микола Ганул, засновник «Croissant&Coffee», розповів: «Багато з нас починає свій день саме з чашечки кави. Але так буває, що ми не встигаємо випити її вдома, або одного горнятка улюбленого напою, що бадьорить тіло і душу, замало. Наша мережа кав`ярень «Croissant&Coffee» надає можливість насолодитись кавою, какао або чаєм  в дорозі. Система «сoffee to go» стала елементом стилю життя нашого великого міста.  Ніжний золотистий круасан і свіжозварена ароматна кава — це не може не сподобатися! Тож із радістю запрошую клієнтів «Європейського страхового альянсу» до нас у гості».