За даними Державної фіскальної служби України, НАСК «ОРАНТА» увійшла до ТОП-5 найбільших платників податків страхової галузі та посіла 4-е місце.

За три квартали 2016 року ОРАНТА перерахувала до державного бюджету податків та зборів на суму 55,6 млн грн., в тому числі, 17,8 млн грн. єдиного соціального внеску, майже 17 млн грн. податку на прибуток, 13,4 млн грн. податку на доходи фізичних осіб та 1,2 млн грн. військового збору.

При цьому, відповідно до даних фіскального відомства, приріст сплачених компанією  податків у порівнянні з відповідним періодом  2015 року склав 33%.

«Нам дуже приємно, що фіскальна служба у черговий раз звернула увагу на важливість роботи страхового ринку по наповненню бюджету країни. ОРАНТА багато років поспіль, підтверджує свій статус - одного з найбільших та сумлінних платників податків.  Іхоча ми бачимо лише «сухі» цифри, але розуміємо, що це: тисячі виплачених пенсій; ліки, придбані для закладів охорони здоров’я; допомога армії», — зауважила фінансовий директор НАСК «ОРАНТА» Руслана Міхневич.