ПРОВІДНА підвела підсумки діяльності за лютий 2015 року на ринку «автоцивілки»

Згідно з даними звіту МТСБУ, за підсумками лютого 2016 року СК «ПРОВІДНА» займає друге місце за сумою страхових зборів з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників («автоцивілка»). Сума нарахованих премій в лютому 2016 року склала 19,2 млн. грн. Обсяг страхових платежів збільшився на 38,3%.

Також СК «ПРОВІДНА» займає друге місце за кількістю прийнятих рішень про виплату страхових відшкодувань та сумою страхових виплат по «автоцивілці». У звітному періоді нарахована сума страхових відшкодувань перевищила 9 млн. грн.
 
Кількість укладених договорів за цей період склало 47,5 тис. шт.
 
За підсумками січня-лютого 2016 року за кількістю прийнятих рішень про виплату страхових відшкодувань та нарахованої суми страхових відшкодувань за «автоцивілкою»
 
СК «ПРОВІДНА» утримує перше місце на ринку. Сума нарахованих виплат з початку року склала 15,7 млн грн.
 
Загальна сума страхових зборів СК «ПРОВІДНА» за «автоцивілкою» за результатами січня-лютого склала 36,3 млн грн., кількість реалізованих полісів за цей період становить 89,4 тис. шт. За цими показниками ПРОВІДНА займає друге місце на ринку страхування України.
 
Також слід зазначити, що за оцінкою діяльності страховиків-членів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), за останніми опублікованими даними, Страхова компанія «ПРОВІДНА» отримала найвищий бал відразу за трьома показниками: «загальна оцінка діяльності страховика», «якість врегулювання збитків» і «рівень скарг від потерпілих і страхувальників».