Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» застрахувала співробітників Федерації футболу України

В цьому році вперше Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала договір добровільного медичного страхування з Федерацією футболу України, завдяки якому всі співробітники будуть забезпечені страховим захистом. Сума страхового покриття склала 7,88 млн грн, договір діє з 03.11.2015р., період страхування - один рік.

Згідно цього договору страхування, Федерація футболу України довіряє своєму офіційному страховому партнеру ризики з добровільного медичного страхування своїх співробітників. Умови договору передбачають надання застрахованим особам страхове покриття, яке включає надання амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної і невідкладної медичної, а також стоматологічної допомоги. Договір також включає забезпечення співробітників необхідними вітамінами і можливістю пройти вакцинацію від грипу. Корпоративна програма страхування розроблена з урахуванням побажань Страхувальника та передбачає організацію, надання та оплату медичної допомоги співробітникам по всій території України. Свої послуги страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» надає за допомогою власного медичного асистансу, який працює цілодобово.

Турбота про персонал - важлива частина корпоративної політики будь-якої компанії. Забезпечення співробітників полісами ДМС - це насамперед внесок у розвиток компанії, головною цінністю якої є кадри.