СК «ПЕРША» СТАЛА ЛІДЕРОМ РЕЙТИНГУ «СУМЛІННІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ»

23 квітня 2015 року в колонній залі Київської міської ради нагородили переможців Першого регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2014».

 


Завдання Рейтингу – посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни, підвищення загальної культури сплати податків, утвердження серед людей духу підприємливості. Традиційно головною метою цього знакового суспільно-економічного проекту стало поширення інформації про його учасників і переможців, а також популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу.


Основною метою Рейтингу є, в першу чергу, відзначення на державному рівні кращих здобутків юридичних осіб – платників податків.


Визначення переможців проводилось в 11 номінаціях, що охопили практично всі види діяльності. В номінації «Сумлінний платник податків у сфері фінансової та страхової діяльності» перемогу отримала Страхова компанія «Перша».


До учасників Рейтингу висувались наступні умови:
- відсутність податкового боргу
- наявність статусу юридичної особи, платника податку на прибуток підприємств.
- відсутність порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку протягом звітного року.


І такими були критерії відбору:
- співвідношення суми сплаченого податку на прибуток до отриманих доходів.
- повнота та своєчасність сплати податків і зборів;
- податкова дисципліна;
- середня заробітна плата по підприємству;
- кількість робочих місць;
- співвідношення (у відсотках) сум витрачених на соціальні програми та благодійні акції до суми отриманого прибутку за відповідний рік;
- сума сплачених податків та зборів за останній бюджетний рік.


У Києві переможців вітали віце-президент Асоціації платників податків України та голова Ради Територіального відділення в м. Києві Віталій Майстренко, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ігор Ніконов, в. о. начальника Головного управління ДФС у м. Києві - заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві Дмитро Зенін та перший заступник начальника ГУ ДФС – ЦО з обслуговування великих платників Ігор Процай.


Нагороду Страхової компанії «Перша» отримала Генеральний директор Наталія Безбах.


Проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» було започатковано Асоціацією платників податків України в 2011 році з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Завданням Рейтингу є посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни, підвищення загальної культури сплати податків, утвердження серед людей духу підприємливості. За останні три роки Рейтинг став не тільки популярним, а й довів необхідність свого існування. Адже, отримавши звання сумлінного платника податків, підприємство, крім популяризації на власному прикладі чесного та прозорого ведення бізнесу, також отримує суспільне визнання, вдячність держави за належне виконання своїх податкових зобов’язань, а також публічно закріплює статус надійного бізнес-партнера.


Прес-центр СК «ПЕРША»