Bвідбулися позачергові загальні Збори акціонерів НАСК «Оранта»

4 грудня 2014 року відбулися позачергові загальні Збори акціонерів НАСК «Оранта», в порядку денному яких були нагальні питання подальшої діяльності та управління Компанією.

 


Для участі в Зборах зареєструвалися акціонери, що сукупно володіють 96 % загальної кількості акцій Компанії, що свідчить про велику зацікавленість акціонерів.


Це перші результативні загальні Збори акціонерів НАСК «Оранта» з квітня 2011року.


Це стало можливим завдяки узгодженій позиції найбільших акціонерів Компанії: «БТА Банк» та групою компаній «EastOne», які сукупно володіють більше 67 % акцій НАСК «Оранта».


На загальних Зборах було переобрано органи управління Компанією, зокрема затверджено новий склад Наглядової ради, Ревізійної комісії та Правління НАСК «Оранта», до яких увійшли представники акціонерів та трудового колективу Компанії.


Наглядова рада та Правління обрано на паритетних засадах в рівній кількості представників від двох вищезгаданих акціонерів.


Зауважимо, що 5 грудня 2014 року завершився термін роботи тимчасової адміністрації в НАСК «Оранта», тому прийняті на загальних Зборах рішення були вкрай вчасними та важливими для страховика.


Новообране керівництво Компанії докладатиме максимум зусиль для зміцнення лідерських позицій НАСК «Оранта» на страховому ринку України.


Прес-центр НАСК «Оранта»