Показывать:
Все отзывы Негативные Нейтральные Позитивные
Оценка:
110
22.06.2026
Хочу предостеречь всех, кто планирует иметь дело с ЧАО «СК «АРКС» (бывшая AXA). Эта компания занимается откровенно непорядочной практикой, выжидая годами, чтобы нанести удар в спину, когда вы меньше всего этого ждете. ​В 2019 году произошло ДТП с участием автомобиля, застрахованного в «АРКС» по КАСКО. Моя страховая компания полностью выплатила компенсацию по лимиту ответственности. Казалось бы, ситуация закрыта. Но спустя ПЯТЬ ЛЕТ, страховая компания «АРКС» придумала схему, и решила устроить скрытый «бизнес» на старых делах. Пользуясь лазейкой в законодательстве о приостановке сроков исковой давности из-за военного положения, они молча подали на меня в суд. ​Подали втихаря, без каких-либо досудебных претензий, писем или звонков. Суд прошел заочно, я не получал абсолютно никаких уведомлений. «АРКС» предоставила космические счета от официального дилера на сумму почти 170 000 грн за ремонт, который в реальности стоил в два раза меньше. А так же судебные расходы , и процент исполнительной службе за её работу, та же исполнительная тоже должна взыскать с меня. Суд, естественно, утвердил их цифры, ведь защитить себя, предоставить аргументы и потребовать независимую экспертизу износа деталей мне просто не дали возможности. ​Сейчас дело находится у исполнителей, у меня заблокированы карты, я вынужден принудительно выплачивать эти деньги. Сумма ущерба явно раздута, а само поведение страховой компании, которая выждала 5 лет и пошла грабить человека во время войны, прикрываясь заочным решением суда, вызывает только отвращение. ​Если вы покупаете у них полис — помните, с кем вы имеете дело. Это огромная бюрократическая машина, лишенная какой-либо человечности и корпоративной этики. Обходите СК «АРКС» десятой дорогой, если не хотите через 5 лет получить арест счетов.
Подробнее
Оценка:
110
11.06.2026
Найжахливіша компанія, вони гарантують НІЧОГО! Консультанти на лінії - емоційно не стійкі дівчата, які на кожен аргумент говорять «пишіть скаргу».  Ніколи нічого не страхуєте тут! Ніколи!
Подробнее
Оценка:
110
10.06.2026
Повне розчарування діями СК ARX. Багато років користувався послугами ARX , але коли трапилась Страхова подія , пряме врегулювання ДТП без моєї вини , зіткнувся з некомпетентністю, недотриманням чинного законодавства , відсутністю поваги до клієнта .Через два з половиною місяців спілкування , коли не не було аргументів - написали , що не можуть ідентифікувати особу без цифрового підпису , хоча свої відповіді надсилали як фото з телефона. Подія трапилась 01.03.2026 року, всі необхідні документи надав вчасно через мобільний додаток ARX . На даний момент 26.05. рішення по справі мені не надали. На мої запити одна відповідь - справа на розгляді. Шкода, адже була чудова компанія , В чому причина ? Керівництво чи лінійний персонал? Втрату ділової репутації дуже важко відновити...
Подробнее
Оценка:
110
31.03.2026
Добрий день. Не рекомендую страхову компанію ARX. Жадібні до жаху, намагаються відвертітись і покрити мінімум. Як брати гроші за поліси - то вони залюбки, а як вирішити проблему до кінця - то не хочуть. В мене була проблема(кашель), відправили на консультацію до сімейного лікаря(терапевта), де призназчили найбанальніші обстеження(УЗД, рентген, аналіз крові). Аналіз крові, який коштує менше 400 грн - покривати відмовились. Бог з ним, зробив сам за власні кошти. Далі по результатам обстеження терапевт зробив заключення, що треба консультація іншого профільного лікаря(невролога). На що мені в страховій відмовили, сказали що консультацію цього лікаря не покриють. В мене виникло питання, для чого взагалі цей поліс, враховуючи що в мене програма "ВІП", яка не покриває навіть звичайну консультацію(я вже мовчу про лікування, якщо таке треба було б) іншого лікаря, окрім терапевту? Дуже розчарований цією страховою, так як простіше за власні кошти сходити до лікаря, якщо потрібно і не купувати поліс(принаймні в цій страховій так точно), дешевше обійдеться. Перш ніж купити поліс в цій страховій компанії, 100 разів подумайте, бо потім будете тріпати собі нерви щоб вони покрили вам банальні консультації лікарів.
Подробнее
Оценка:
910
02.03.2026
З АРКС приємно вийшло. Після ДТП подав документи і думав що доведеться довго чекати, але ні. Відреагували швидко. Пояснили що і як, без зайвих слів. Гроші перерахували без затримок. Дуже задоволений. Можу рекомендувати.
Подробнее
Оценка:
110
26.01.2026
Вкрай незадоволена сервісом цієї страхової компанії. Процес виплати безпідставно затягується, терміни постійно переносяться без чітких пояснень. Співробітники демонструють непрофесіоналізм: на запити відповідають формально або взагалі ігнорують, надають суперечливу інформацію, не можуть дати конкретних відповідей щодо статусу справи. Складається враження, що компанія всіляко уникає виконання своїх зобов’язань перед клієнтом. Такий рівень обслуговування є неприйнятним, не рекомендую цю страхову компанію тим, хто цінує свій час, нерви та розраховує на чесне виконання умов договору.
Подробнее
Оценка:
110
10.12.2025
Видалення поліпів кішківника - це страховий випадок.В страхову компанію надані всі документи,які видала лікарня.Спеціаліст,який хоч трохи розбирається в медиціні,зробивши аналіз зрозуміє,що було видалення поліпів.Натамість менеджер вимагає довідку за формою,яку видає лікарня при госпіталізації.Але колоноскопія з видаленням поліпів - це амбулаторна процедура,що не потребує госпіталізації.Виходить так,що поліпи видалили,а страхова компанія не бачить, що їх видалили.Можливо їх надо було привезти в страхову,але їх відправили на гістологію.Висновок -клієнт платить страхові внески,а коли з ним трапляється страховий випадок - з клієнта роблять дурня.
Подробнее
Оценка:
110
05.12.2025
Страхував в цій компанії авто та родину по здоров"ю.Нажаль після страхового випадку,страхова нічим не допомогла,хоча розраховували на неї.Не рекомендую ні кому.Тисячу причин знайдуть,щоб не виплатити кошти по страховому випадку.
Подробнее
Оценка:
110
06.11.2025
ARX не дает акт осмотра авто. После случая говорят не возмещаем у вас тут что то было. И это повторяется вечно. Хотя при страховании когда берут огромные деньги уверяют что с авто все в порядке и возместят все в случае ДТП . У меня уже 2-раза такое с ними было. Я обратился в НБУ. Жду ответа . Потом суд. Не страхуйте авто без акта осмотра автомобиля. Потом нечего доказать не сможете . 
Подробнее
Оценка:
710
18.08.2025
Мали каско "класік" за 85000 грн, в якому включено ризики від пошкодження 3-тіми особами. На авто припаркованому біля будинку, вранці коли йшов на роботу, виявив подряпини. Поїхав на роботу на іншому авто (бо ж запізнювався). Будучи вже на роботі, я знайшов номер страхової і зателефонував щоб повідомити про подію. Розповів що авто лишив на місці поді і що дружина вдома, на випадок якщо потрібно надати доступ до авто. І почалось. Замість того щоб пояснити що я маю робити мені сказали ОК, ми все зафіксували, все добре, нічого більше робити не потрібно. А згодом повідомили що виплат не буде. Причина - "А ви не з місця події зателефонували і не в ту ж саму секунду як побачили подряпини. І не викликали поліцію щоб засвідчити факт." Тобто, вони вам спочатку, нічого не пояснюючи, кажуть що все ОК (щоб пройшло кілька днів і ви вже не могли виконати умови договору), а потім вигадають 1000 причин аби нічого не заплатити. Якби їх оператор одразу мені повідомила що потрібно викликати поліцію, я б так і зробив. Тим паче що дружина була поруч біля авто. Тим паче у них в договорі прописано що страховик зобов'язаний консультувати клієнта при настанні події. Але ж ні, про це а ні слова. Ніяких консультацій. І ще раз, не чекайте що вам хтось щось пояснить що і як робити коли ви зателефонуєте на їхню гарячу лінію. Все націлено на те щоб нікому нічого не виплачувати. Уся ця шарашкіна контора працює тільки на те щоб вас максимально кинути. Скажу більше. Нам навіть договір при оформленні на руки не дали, щоб не дай бог нічого не вичитали. Я вже потім, після "події" витребував з них той договір у електронному вигляді. Вони там стільки "води" понаписували щоб вам голову заморочити, сам чорт ногу зломить. Я 4 години його читав, поки дочитав до кінця і все одно половини не допетрав. Все розраховано на те, щоб клієнт не міг розібратися у тих бреднях. Кришує їх агріколь банк. Принаймні, саме цей банк впарив нам їх при оформлені кредиту. Якщо мені ще хоч колись доведеться брати у них кредити, то буду вимагати іншу страхову. Що стосується Аркса, то ці крахобори нас вже "нагріли". Благо там сума не велика, до 10 000 грн. Але вас вони взавтра (не дай бог яка аварія), кинуть на сотні тисяч. І не кажіть що я вас не попереджав. Обходьте цю фірму рога і копита десятою дорогою. Моя вам порада.
Подробнее
Оценка:
210
06.08.2025
Не рекомендую послуги АРX. Завжди знайдуть причину не про гарантувати послуги. Вперше зіштовхнулась на початку війни, коли пообіцяли прогарантувати  матеріал на операцію. Зібрала всі документи, після відмова. Не страховий випадок. Вдруге сьогодні, коли відмовились гарантувати повторну консультацію в гінеколога. Запросила перелік діагнозів, що підлягають під «не страховий випадок». Нічого не отримала, тобто в договорі може бути одне, але в будь-який момент вирішать, що це не той випадок… і все. Спілкування з операторами чату змушує бажати кращого. Заскриптовані роботи, відповіді в чаті дуже узагальнені, немає конкретики. Підключали договір онлайн, не змогли надати повний обсяг інформації  навіть в форматі ПДВ. Як клієнт - не проінформована про свої можливості і права, і не задоволена. 
Подробнее
Оценка:
1010
12.05.2025
Подяка Центру виплат в м. Львові, а саме директору К*** Сергію, К*** Валентину та І*** Надії за швидке та якісне врегулювання моєї справи по ОСЦПВ 1.102.25.0001941. З повагою Г*** Василь Степанович. Щиро вдячний.
Подробнее
Оценка:
110
24.03.2025
Договір з АТ «СК «АРКС» був укладений у минулому році. Привабливим показався пункт добровільного страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ. Дом збудований в прошлому столітті, тому і інженерні мережі дуже довго не мінялися. В У мене прорвало каналізацію в туалеті та я вирішила використати своє право на відшкодування витрат на відновлювальні роботи. але мені відмовили, причиною стало неповідомлення що в цій квартирі вже були випадки з протіканням мереж. Так були, у 2022 році, і я отримала перелам хребта, з наступною інвалідністю. Но це буди інженерні мережі водопостачання житлового будинку, а не каналізації. А мені було відмовлено саме що в аудіозаписі розмови з адміністратором контакт-центру я сама добровільно розказувала про події які неодноразово зі мною відбувалися, та щей до моменту укладання договору зі страховою компанією. Вони були цинічні максимально ще в тому що заборонили здійснювати відновлювальні роботи на цілий тиждень. Для мене, як людини з інвалідністю це було дуже тяжко і малоприємно. Раджу не укладати договори з цією компанією. Особливо, у разі якщо Ви живете у зоні великих ризиків пошкодження майна від прильотів ракет, або РАБ, бо не попередили про це страхову компанію. Не раджу використовувати для укладання договорів платформу Polis.ua, бо моніторинг рейтингів компанії несе недостовірну інформацію. Вважаю я зробила все, щоб максимально та якісно надати інформацію: заяву з цифровим підписом, документи з персональними даними, про право власності, фото з місцями пошкоджень та протікання, актом ОСББ, тощо. Тому мабуть це не могло стати причиною для відмови. Дуже прикро і несправедливо. Особливо коли мене звинувачують в наговорі на себе, якого я точно не могла сказати, бо не вважаю себе ідіоткою.
Подробнее
Оценка:
1010
05.03.2025
Не дали об'єктивну відповідь чому виплату по страхуванні " Захист від шахрайства" виплатили 10 000 грн замість 38 142 грн. Страховий випадок підпадає під пункт 6.1.12 страхового договору. На електронний лист не відповіли. Можливо після негативно відгуку дасте відповідь на питання: в якому пункті договору прописане відшкодування в сумі 10 000 грн. Бо ваш менеджер розказував про те, що в якихось там випадках усім виплачується така сума. А договір тоді нащо? Не знайшла я в договорі фіксовану суму в 10000 грн взагалі. Франшиза 0.0 грн. Тоді чому саме таке відшкодування?
Подробнее
Оценка:
110
05.03.2025
Компанія одноосібно змінює істотні умови страхування. Договір уклав через Приват, підписував публічний договір, однак, при настанні страхового випадку, інспектор почав посилатися на зовсім інший договір, який я, начеб то, підписав. Ознайомитись з цим міфічним договором можливості немає. Однак мені було безапеляційно відмовлено в визнанні випадку страховим. Вважаю дії Страхової компанії неприкритим шахрайством. Договір розірвав. Не рекомендую користуватися послугами компанії ARX.
Подробнее
Оценка:
1010
24.10.2024
Вітаю! Мене звуть Руслан Головчук з міста Дніпро! Хочу написати захоплений відгук, про компанію АРКС (ARX) з якою я разом вже декілька років! Компанія, яка завжди виконує свої обов’язки! Компанія, яка ніколи не лишає своїх клієнтів у випадках страхових подій! Компанія, яка завжди піклуються про допомогу, коли вона потрібна!  Успіх любої компанії - це ії менеджмент! Люди, які працюють із відданістю своєї улюбленої справи, - справжні професіонали! Дуже вдячний В’ячеславу та його колегам Світлані та Катерині у місті Дніпро! Відділення знаходиться на Проспекті науки 102 (Гагарина), вони допомагали мені у цій справі! Допомогли своєчасно та оперативно з виплатою відшкодування за договором страхування у дві неділі часу! У моєму випадку відбулася страхова подія 28.08.2024, у якої винним був інший кермач. Я одразу додзвонився у страхову компанію. Мені одразу викликали швидку допомогу, поліцію, евакуатор, та компенсували половину вартості за транспортування на сервісну станцію! У мого автомобіля були дуже серйозні пошкодження передньої частини, та спрацювали подушки безпеки при лобовому зіткненні! Ремонт Автомобіля виявився дуже дорогим, більше за суму страхування, тому страхова компанія мені виплатила повну суму за договором страхування! За допомогою співробітників компанії, мій пошкоджений автомобіль був проданий з аукціону, за залишковою вартістю; вартість автомобіля за страховим договором була виплачена страховою компанію вчасно та у повному обсязі! Дякую!  Якщо ви у пошуках страхової компанії для захисту свого майна, страхова компанія АРКС (АRX) саме та компанія, яку ви шукаєте! 
Подробнее
Оценка:
1010
18.10.2024
Доброго дня! Страхую авто вже багото років у СК «АРКС», ніколи не виникало питань і суперечок з цією компанією. Нещодавно потрапила у ДТП по моїй справі 1.003.24.0012639 було перераховано 199071.74 грн. на СТО де ремонтувалось авто, всі питання були вирішені, дійшли згоди з усіх питаннь, задоволенна роботою СК «АРКС» і надалі продовжуватиму співпрацю.
Подробнее
Оценка:
110
16.10.2024
Оформив полное КАСКО после страхового случая понял что выбрал не ту компанию .Не компетентные сотрудники .Не покрывают ущерб ,не идут на диолог,постоянно увиливают ! Автомобиль застраховал по договору КАСКО, вечером поцарапал передний бампер и накладку на крыле.Позвонил в страховую, мне сказали что можно не вызывать полицию, ущерб не большой и по договору достаточно приехать на СТО все оценят и оплатят.Спустя две недели после осмотра я набрал в страховую и мне отказали в возмещении ущерба, по их словам на бампере была царапина на момент страхования(хотя мне не предоставили фото царапины ) и он не застрахован а накладка крыла не относиться к этому дтп, я попросил прослушать запись моего разговора с оператором когда прошло дтп, через неделю они согласились компенсировать накладку. На момент страхования автомобилю был год и пробег составлял примерно 28т.км. думаю на капоте тоже можно найти скол.Что в дальнейшем тоже будет отказом для выплат если что то произойдет.На вопрос как компания страхует авто по частям мне не ответили.И почему не предупреждают при составлении договора что авто не застраховано полностью, также не ответили. Им главное чтоб оформили договор и оплатили а дальше сами будете востанавливать свое имущество ,не вижу смысла в договоре с этой компанией мошенников!
Подробнее
Оценка:
110
14.03.2024
призначають незручний час огляду, пишуть відмову, ніякої співпраці
Подробнее
Оценка:
110
24.02.2024
Не треба собі відбілювати репутацію своїми коментарями та розповідати та ссилатися на пункти у договорі , що ви такі гарні та пушисті, якщо клієнт, не тільки я один, не задоволений вашим поганим сервісом то це означає , що ви елементарно не виконуєте своїх обов`язків  та у вас відповідний рівень сервісу. Я дуже сумніваюсь , що ви щось кому робите , мабуть деяким машинам на вибір. Хочу роблю, а хочу не роблю. Чому ви погодилися з оглядом коли заключали договір та не пропонували приїхати на огляд у місто Київ, звісно, тому що вам треба якомога більше клієнтів та грошей. Це зрозуміло. Бажаю вам скорішого закриття, я зі свого боку буду всім та усюди повідомляти, що ви компанія аферистів. 
Подробнее