20 грудня 2017 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» та Всеукраїнська футбольна асоціація студентів (ВФАС) підписали договір про співпрацю.

Продовжуючи співпрацю с провідними спортивними організаціями України Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» стала офіційним страховим партнером Всеукраїнської футбольної асоціації студентів.

Відтепер усі гравці футбольних команд Студентської ліги України під час матчів, які будуть проходити під егідою ВФАС, будуть мати страховий захист за програмою добровільного страхування від нещасного випадку «Екстрім». Ця програма розроблена спеціально для професійних спортсменів та людей, що займаються екстремальними видами спорту.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» неодноразово виступала страховим партнером на різних спортивних заходах і зарекомендувала себе як надійного та відповідального партнера, який надає повний спектр якісних страхових послуг. Компанія вважає своєю почесною місією підтримувати спортивні організації та заходи, спрямовані на заохочення молоді до спорту, популяризацію здорового способу життя та загальний розвиток спорту в Україні.