СК «Княжа Лайф VIG» презентує проект «Сross-Selling VIG Ukraine» у м. Івано-Франківськ!

10 листопада в рамках впровадження проекту «Сross-Selling VIG Ukraine», СК «Княжа Лайф VIG» провела інтенсивний 1-денний тренінг для партнерів по групі VIG в Україні – продавців CК «Княжа VIG» у Івано-Франківську.

Розвиток кросс-селінгу – надзвичайно важливий напрямок роботи СК «Княжа Лайф VIG». Рішення, що дозволяють убезпечити життя та здійснювати накопичення, чудово доповнюють продуктовий портфель класичного ризикового страхування, сприяючи, таким чином, вирішенню важливої соціальної місії – комплексного захисту громадян. Адже саме завдяки страхуванню життя забезпечується впевненість у майбутньому, захист від непередбачених витрат, необхідна допомога у складних життєвих ситуаціях. Тому одним з пріоритетних завдань СК «Княжа Лайф VIG» є розвиток культури страхування життя в Україні, зокрема, через просування крос-селінгу.

Як зазначила модератор тренінгу, менеджер з навчання та розвитку персоналу СК «Княжа Лайф VIG» Світлана Семенюк, колеги по Групі VIG в Україні зацікавлені у просуванні продуктів зі страхування життя, про що свідчить висока активність учасників, їх бажання вивчати нові для себе страхові продукти. І проведений семінар у м. Івано-Франківськ це наочно продемонстрував.